امکانات رزرواسیون

امکانات رزرواسیون

بهینه سازی سایت

بر اساس آخرین تحقیقات و مطالعات صورت گرفته مشخص شده است که بیش از هفتاد درصد معاملات اینترنتی با جستجو در موتورهای جستجو آغاز می شوند و این بدین معناست که کسب نتیجه و رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شرکت ها می توانند به جای تبلیغات پر هزینه ، با صرف هزینه کمتر نسبت به جذب مشتری و برند سازی برای شرکت خود اقدام نمایند.

بهینه سازی سایت یا همان سئو سایت که مخفف عبارت search engine optimization می باشد ، عبارت است از کلیه فرآیندها و الگوریتم هایی که برای کسب نتیجه بهتر در موتورهای جستجو به کار گرفته می شود.

کسب نتیجه در موتورهای جستجو برآیند فرآیندهایی چون تکنیک های برنامه نویسی ، طراحی ، قرار دادن محتوای مناسب و کاربردی و همچنین عوامل خارجی است.

باید توجه داشت که بهینه سازی سایت امری بلند مدت است چرا که الگوریتم های گوگل و قدرت رقبا در طول زمان تغییر می کنند و برای کسب نتیجه بهتر باید به صورت مداوم بر روی سئو آن کار شود.

تیم تخصصی منظومه نگاران وب با بررسی مداوم و آگاهی از آخرین استانداردها و الگوریتم های ارائه شده در زمینه سئو ، دائما در حال بررسی و ارتقای برنامه نویسی ، طراحی و سایر عوامل تاثیرگذار در سئو می باشد. و موارد دیگر همچون قرار دادن محتوای مناسب ، توسط پشتیبانی این مجموعه به مسئول معرفی شده جهت پیگیری و انجام امور سایت آموزش داده خواهد شد.

در نتیجه بهینه سازی سایت امری تعاملی بوده و صرفا با رعایت اصول کدنویسی و ساختار سایت نتیجه مطلوب میسر نمی شود و باید همه عوامل از جمله قرار دادن محتوای مناسب و کاربردی و دست اول ، انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، بک لینک ها و ... در کنار هم به نحو احسن صورت گرفته تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

20

سال

حضور فعال در عرصه وب شروع فعالیت 1376

2000

مشتری

تجربه همکاری با بیش از 2000 شرکت در اصناف مختلف و بیش از 150 آژانس مسافرتی

4000

وب سایت

مدیریت بیش از 4000 وب سایت و استفاده از تکنولوژی های بروز