Cloud-banner.jpg

امکانات رزرواسیون

امکانات رزرواسیون

100% Cloud based

با توجه به افزایش روزافزون حجم اطلاعات در فضای دیجیتال ، نیاز به رشد و توسعه راهکارهای ذخیره سازی اطلاعات نیز وجود خواهد داشت ، با توجه به اینکه فضاهای ذخیره سازی قدیمی پاسخگوی نیاز امروزه نیستند ، سیستم های ابری یا Cloud بدین منظور مورد استفاده قرار گرفتند.

در سیستم ابری ، مجموعه ای از اطلاعات در فضای ابر مانند قرار گرفته و امکان دسترسی به اطلاعات از نقاط مختلف وجود خواهد داشت.

با ذخیره اطلاعات در فضای ابری ، قادر خواهید بود در هر لحظه و با هر دستگاه دیجیتالی اعم از موبایل ، تبلت ، کامپیوتر شخصی و ... به اطلاعات ذخیره شده دسترسی پیدا کنید. با این روش قادر خواهید بود اطلاعات مورد نیاز خود را یک بار آپلود کرده و سپس در هر زمان و مکانی با دسترسی به اینترنت ، به محتوای خود دسترسی داشته باشید ف در نتیجه این سیستم نیازی به تهیه نسخه پشتیبان و یا بک آپ گیری نخواهد داشت.

به عبارتی ، در این سیستم مجموعه ای از کامپیوترها و سیستم های هوشمند به هم متصل بوده و به عنوان یک سیستم واحد عمل می کنند ، و کاربر قادر خواهد بود تنها با اتصال آنلاین به این سیستم و بدون نیاز به نصب هیچ گونه برنامه و نرم افزاری از یک یا چند سرویس مختلف استفاده نماید.

پنل رزرواسیون BasisFly ، از این تکنولوژی در ارائه نرم افزار رزرواسیون خود بهره می برد.

20

سال

حضور فعال در عرصه وب شروع فعالیت 1376

2000

مشتری

تجربه همکاری با بیش از 2000 شرکت در اصناف مختلف و بیش از 150 آژانس مسافرتی

4000

وب سایت

مدیریت بیش از 4000 وب سایت و استفاده از تکنولوژی های بروز