TOUR-banner.jpg

امکانات رزرواسیون

امکانات رزرواسیون

تعریف تور در پنل تخصصی گردشگری

در پنل Basis Core تمامی مشخصه های یک تور استاندارد از پیش تعریف شده است و کافی است کاربر موارد مورد نظر خود را از بین گزینه ها انتخاب و یا اطلاعات مشخصه را وارد نماید. بعنوان مثال مشخصه هایی از جمله مدت اقامت ، تاریخ اعتبار ، روزهای رفت و برگشت ، خدمات ، نوع پرواز و ... در نظر گرفته شده است که فقط کافیست کاربر آنها را تکمیل نماید .

همچنین یکی از ویژگی های منحصر به فرد پنل Basis Core دیتابیس کامل و قوی در این زمینه می باشد که شامل نام و مشخصات تمامی کشورها ، شهرها ، ایرلاین ها ، هتل ها و ... می باشد و کاربران می توانند بسته به نیاز خود از آن بهره مند شوند. به عنوان مثال ، دیتا بیس هتل ها شامل تمامی امکانات ، تصاویر از قسمت های مختلف هتل ، اطلاعات تماسی و ... می باشد.

جدول پکیج و قیمت هتل ها

پنل گردشگری Basis Core به صورت داینامیک ، قسمت مشخصی را جهت تعریف نام و مشخصات هتل ها و تعیین قیمت های آنها در هر یک از تورها به تفکیک انواع اتاق (single ، double و ...) با چیدمان دلخواه ، در نظر گرفته است.

مشخصات تمامی هتل ها در بانک اطلاعات Basis Core تعریف شده و کاربر به راحتی قادر خواهد بود با قرار دادن آی دی مربوطه در پنل ، به اطلاعات دیتابیس دسترسی داشته و مشخصات کامل هتل اعم از تصاویر ، امکانات ، اطلاعات تماسی و ... را در سایت خود با دیزاین اختصاصی نمایش دهد.

در این قسمت می توانید نرخ اتاق های هر هتل را به تفکیک ظرفیت ، نوع اتاق و موقعیت مکانی مشخص کرده و در صورت لزوم ، توضیحات بیشتری وارد نمایید.

نمایش این جدول در سایت به همراه سایر مشخصات تور بوده و در صورت درخواست می توانید خروجی pdf از آن صفحه داشته و در اختیار کاربران قرار دهید.

تصاویر و فایل ها

در پنل Basis Core قادر خواهید بود برای هر تور معرفی شده تصویری جهت مشاهده آن در لیست (دسته) مربوطه مشخص کرده و سایر تصاویر مربوط به آن را به تعداد دلخواه جهت نمایش به صورت گالری بارگذاری نمایید و یا اگر تصویری را قبلا برای آبجکت دیگری در پنل بارگذاری نموده و قصد ارتباط آن به این تور را نیز داشته باشید ، بدون نیاز به آپلود مجدد امکان ارتباط آن و انتخاب از گالری وجود خواهد داشت.

همچنین می توانید پس از بارگذاری تصاویر ، اولویت نمایش آنها در سایت را تعیین نمایید.

ممکن است قصد معرفی محصول خود را در بیش از یک دامنه داشته باشید در حالی که دامنه های مختلف دارای طراحی های متفاوتی هستند. پنل Basis Core این امکان را دارد که به طور هوشمند تصویر بارگذاری شده شما را در سایز دلخواه و انتخابی بدون دفرمه شدن تغییر سایز دهد.

برای معرفی پکیج های مسافرتی و قرار دادن آن ها در سایت جهت دانلود کاربران و آژانس های همکار می توانید فایل pdf آن را در پنل آپلود نمایید.

بهینه سازی

بهینه سازی یا همان سئو سایت عبارت است از کلیه فرآیندها و الگوریتم هایی که برای کسب نتیجه بهتر در موتورهای جستجو به کار گرفته می شود.

کسب نتیجه در موتورهای جستجو برآیند فرآیندهایی چون تکنیک های برنامه نویسی ، طراحی ، قرار دادن محتوای مناسب و کاربردی و همچنین عوامل خارجی است.

سیستم مدیریت محتوای Basis Core ، کاملا بر اساس استانداردهای سئو بوده و به صورت از پیش تعریف شده تمامی موارد موثر و استاندارد در پنل گنجانده شده است و کافی است کاربر با توجه به راهنمایی ها و توضیحاتی که واحد پشتیبانی در اختیارشان قرار خواهند داد نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام نمایند.

از جمله این موارد می توان به امکان قرار دادن یو آر ال فارسی برای تمامی صفحات به صورت مجزا ، وارد کردن عنوان (title) و توضیحات (description) برای صفحات اشاره کرد.

همچنین امکان مدیریت هم زمان چند دامنه در پنل کاربری وجود داشته به طوری که می توان یک آبجکت را هم زمان در چند دامنه متفاوت با url ، title و description متفاوت معرفی نمود.

دیگر موارد در نظر گرفته شده در این قسمت عبارتند از

- طراحی صفحه خطای 404 به گونه ای که اگر آدرس مورد نظر وجود نداشت کاربر با این صفحه مواجه شود. این مورد یکی از استانداردهای اولیه طراحی سایت محسوب می گردد.

- امکان مشخص نمودن نحوه آدرس دهی سایت با www و یا بدون آن . چرا که اگر سایت با هر دو روش بالا بیاید ، موتورهای جستجو دو سایت با محتوای تکراری تشخیص می دهند. در نتیجه باید یکی از روش ها را انتخاب کرده و روش دیگر را به آن ریدایرکت ۳۰۱ نمایید. در نتیجه سایت شما با وارد کردن هر دو حالت توسط کاربر باز شده و موتورهای جستجو هم متوجه یکسان بودن آدرس آنها خواهند شد.

- امکان ریدایرکت 301 و 302 صفحات در پنل ؛ ممکن است در مواردی از جمله تغییر نام دامنه ، تغییر زبان برنامه نویسی و ... قصد انتقال آدرس صفحه ای از سایت به صفحه دیگری را داشته باشید ، در پنل basis core این امکان در نظر گرفته شده است که به صورت کاملا مشخص و بدون نیاز به کدنویسی خاص این کار را انجام دهید.

- استفاده از پروتکل https ؛ با استفاده از این سرویس اطلاعات شما رمز نگاری شده و به سرور منتقل می شود و در آنجا اطلاعات رمز گشایی شده برای سرور قابل فهم خواهد شد. به عبارتی با این روش امنیت تبادل اطلاعات برای سایت خود را ارتقا داده و رتبه بهتری از موتورهای جستجوی گوگل دریافت خواهید کرد.

- استفاده از فایل robots.txt ؛ روبات های موتورهای جستجو با پیمایش خودکار در صفحات وب اطلاعات مربوط به سایت ها را به دست آورده و به موتورهای جستجو منتقل می کنند. با استفاده از این فایل قادر خواهید بود مشخص نمایید این روبات ها چه صفحاتی را مشاهده و ارزش گذاری نمایند و چه صفحاتی را مشاهده و بررسی نکنند.

- ایجاد sitemap ؛ این موضوع به ایندکس کردن صفحات توسط روبات های موتورهای جستجو کمک کرده و به عنوان نقشه راه برای آنها عمل می کند که به درک بهتر ساختار سایت توسط موتورهای جستجو منجر می شود. در صورتی که صفحه ای از سایت شما دارای لینک ورودی چه از خود سایت و چه از سایت های دیگر نباشد sitemap این صفحه را به موتورهای جستجو معرفی خواهد کرد. لینک sitemap سایت هایی که بر روی پنل Basis Core هستند به طور خودکار با افزودن هر صفحه در پنل بلافاصله به روز خواهد شد.

تیم تخصصی Basis Core با بررسی مداوم و آگاهی از آخرین استانداردها و الگوریتم های ارائه شده در زمینه سئو ، دائما در حال بررسی و ارتقای برنامه نویسی ، طراحی و سایر عوامل تاثیرگذار در سئو می باشد.

پیوند ها

یکی از پارامتر های مثبت و تاثیر گذار در بحث سئو ، لینک های داخلی می باشد ، به همین منظور در پنل Basis Core بخشی تحت عنوان "پیوندها" در نظر گرفته شده است که در این قسمت می توان به سادگی تورها ، مقالات و اخبار را به یکدیگر ارتباط داد .

با این روش احتمال گردش کاربر در سایت تا حد زیادی افزایش پیدا کرده و کاربری که به صفحه ای از سایت شما با موضوعی خاص راهنمایی شده ، این امکان را خواهد داشت تا از سایر خدمات و مطالب مرتبط نیز دیدن نماید.

در نتیجه به طور طبیعی گردش در سایت را افزایش داده و به کسب اطلاعات و اعتماد کاربر نیز کمک نموده اید.

مشخصات اختصاصی

همه مشخصه هایی که ممکن است کاربر قصد توضیح در مورد آن را داشته باشد از قبل در پنل لحاظ شده است ولی باز هم ممکن است کاربری قصد تعریف فیلدی اضافه و خاص را برای خدمات خود داشته باشد ، پنل Basis Core این نیاز را نیز برطرف کرده و مدیر سیستم می تواند از قسمت تعریف مشخصه ، مشخصه های دلخواه خود را یک بار تعریف نموده و سپس مانند سایر مشخصه ها از آن استفاده نماید.

پایین ترین نرخ پکیج

با توجه به اینکه قیمت یکی از پارامترهای تاثیرگذار در انتخاب مسافران می باشد و اغلب قصد مقایسه امکانات و مزایا با توجه به قیمت را دارند ، جهت سهولت در دسترسی مسافران به حداقل قیمت تور و قابلیت فیلتر کردن تورها بر اساس ارزانترین نرخ آنها ، قسمتی تحت عنوان شروع قیمت در نظر گرفته شده تا کاربر ارزانترین نرخ تور مربوطه را بر اساس واحدهای پولی تعریف شده مشخص نماید و مسافر امکان بیشتری جهت مقایسه ، انتخاب و در نهایت خرید خدمات مورد نظر داشته باشد.

امکان تعریف برنامه سفر به تفکیک مقاصد و یا روزهای اقامت

امکانی در نظر گرفته شده است که کاربر بتواند برنامه مسافرتی مورد نظر خود را عنوان بندی شده و پاراگراف به پاراگراف شرح دهد. چرا که خیلی از مسافران قصد اطلاع یافتن از جزئیات روزهای مسافرت خود را دارند و ارائه دهنده خدمات گردشگری می تواند جزء به جزء اطلاعات را به صورت کاملا منظم درج نموده تا در اختیار مسافر قرار گیرد.

دسته بندی

پنل Basis Core این امکان را در اختیار مدیر سیستم قرار می دهد که به طور داینامیک دسته بندی های مورد نظر خود را ایجاد نماید.

به این صورت که دقیقا به ترتیب دلخواه سرشاخه ها و سپس زیر مجموعه های آنها را ، با توجه به دیزاین و طرح گرافیکی درخواستی در سایت ایجاد نماید.

تمامی دسته های ایجاد شده قابلیت تخصیص یو آر ال فارسی منحصر به فرد داشته و می توان صفحات دسته بندی را به طور کامل بهینه سازی نموده و تایتل و description متناسب قرار داد. همچنین بسته به دیزاین سایت ، قابلیت بارگذاری تصویر برای هر دسته وجود خواهد داشت.

پس از ایجاد تور ، قادر خواهید بود آن را به دسته دلخواهی که ایجاد نموده اید ارتباط دهید. لازم به ذکر است با ارتباط تور مورد نظر به آخرین زیر شاخه ، به طور خودکار به سایر سر شاخه های آن دسته نیز ارتباط پیدا می کند. همچنین می توانید یک تور را به بیش از یک دسته ارتباط دهید.

لازم به ذکر است کاربر می تواند ترتیب نمایش تورها در صفحه لیست مورد نظر را مدیریت کرده و به صورت دلخواه چیدمان نماید.

20

سال

حضور فعال در عرصه وب شروع فعالیت 1376

2000

مشتری

تجربه همکاری با بیش از 2000 شرکت در اصناف مختلف و بیش از 150 آژانس مسافرتی

4000

وب سایت

مدیریت بیش از 4000 وب سایت و استفاده از تکنولوژی های بروز