امکانات رزرواسیون

امکانات رزرواسیون

پرواز

با پیشرفت تکنولوژی و رشد روزافزون تراکنش های آنلاین ، مسافران ترجیح می دهند به جای طی کردن مسافت و خرید حضوری ، به صورت کاملا آنلاین برای خرید خدمات گردشگری از جمله رزرو پرواز ، هتل ، تور و ... اقدام نموده و از وب سایت آژانس های مسافرتی این این خدمات را دریافت نمایند.

در نتیجه با رشد وب سایت های رزرواسیون و همچنین تغییر رفتار مصرف کنندگان در صنعت گردشگری ایران نیاز به ابزارها و راه حل مناسب جهت فروش آنلاین خدمات اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

Basis Fly قابلیت ارائه خدمات به آژانس ها و شرکت هایی که مایل هستند خدمات فروش هتل ، بلیط هواپیما ، بیمه و غیره را در سایت یا سیستم خودشان به صورت Online داشته باشند را دارا می باشد همچنین وب سرویس قابل اجرا می تواند به هر Provider دیگری متصل شود.

می توان گفت وب سرویس یک بستر ارتباطی است که امکان اتصال و تبادل داده ها را بین دو سیستم نرم افزاری یا وب سایت فراهم می کند و به این ترتیب فروش Online پرواز ، هتل و سایر خدمات گردشگری را امکان پذیر می نماید.

وب سرویس پرواز :

وب سرویس پروازهای چارتری این امکان را به شما می دهد تا تمامی پروازهای چارتر را در وب سایت خود به صورت به روز داشته باشید و به کاربران نمایش دهید. با این روش در هر لحظه به بانک اطلاعاتی کامل بلیط های چارتر ارائه شده توسط آژانس های هواپیمایی دسترسی خواهید داشت و امکان رزرو و خرید آنلاین آن بر روی سایت شما وجود خواهد داشت.

علاوه بر پروازهای چارتری ، پرواز سیستمی را هم در وب سرویس پرواز مشاهده خواهید کرد که شامل تمامی ایرلاین های داخلی با امکان رزرو مستقیم می باشد.

بانک پروازهای چارتر و سیستمی این وب سرویس شامل تمامی ایرلاین ها و آژانس های چارتر کننده می باشد که به طور مثال شامل پرواز های ماهان ، ایران ایر ، آسمان ،کاسپین و ...می باشد.

از جمله امکانات این سیستم :

- امکان تعریف کمیسیون و مارک آپ برای هر ایرلاین به صورت مجزا برای کاربران با سطح دسترسی متفاوت

- امکان نمایش هم زمان پروازهای چارتری و سیستمی و پروازهای اکونومی ، بیزینس و فرست

- پنل مدیریت برای دریافت گزارش فروش و یا آگاهی لحظه ای از ثبت درخواست ثبت شده در سایت

- امکان تعریف اولویت نمایش بلیط در صورتی که آژانس چارتر کننده هستید و می خواهید بلیط خود را ابتدا به فروش برسانید

- امکان افزودن درگاه پرداخت بانکی برای فروش Online

20

سال

حضور فعال در عرصه وب شروع فعالیت 1376

2000

مشتری

تجربه همکاری با بیش از 2000 شرکت در اصناف مختلف و بیش از 150 آژانس مسافرتی

4000

وب سایت

مدیریت بیش از 4000 وب سایت و استفاده از تکنولوژی های بروز