امکانات رزرواسیون

امکانات رزرواسیون

پشتیبانی و آموزش

مجموعه منظومه نگاران بر این باور است که برخورداری از نیروهای آموزش دیده و آگاه ، سبب پیشرفت و حرکت سریع تر در مسیر دستیابی به اهداف سازمان خواهد شد. در این راستا تیم پشتیبانی شرکت منظومه نگاران وب متشکل از نیروهای آموزش دیده و متخصص ، ارائه خدمات آموزشی را در راس کار خود قرار داده است و به نیروهای معرفی شده هر شرکت آموزش های لازم را داده تا در مدیریت محتوای سایت خود و انجام تغییرات به خودکفایی برسند.

آموزش و خدمات در دو واحد طراحی و پشتیبانی این مجموعه ارائه می گردد.

بدین منظور فایل های آموزشی در قالب pdf و همچنین فیلم های آموزشی به تفکیک هر بخش از سیستم مدیریت محتوا ، تهیه شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد و پس از آن در صورت نیاز طی جلسه ای حضوری و یا تلفنی به تمامی سوالات به صورت کامل پاسخ داده خواهد شد.

پس از آن نیز تیم پشتیبانی در ساعت اداری پاسخگوی سوالات و ابهامات پیش آمده خواهند بود ، همچنین می توانید مورد مربوطه را در ایمیلی توضیح داده و برای پشتیبان خود ارسال نمایید تا در اسرع وقت بررسی و پاسخ داده شود.

در واحد طراحی نیز اگر مسئول معرفی شده با مقدمات جزئی طراحی سایت آشنایی داشته باشد برخی موارد به صورت تلفنی و یا حضوری آموزش داده خواهد شد.

همچنین زمان مجاز استفاده از خدمات پشتیبانی و طراحی با توجه به نوع پکیج خریداری شده متفاوت بوده و در قرارداد مربوطه ذکر خواهد شد.

لازم به ذکر است پشتیبان مربوطه در فواصل زمانی مختلف عملکرد مسئول معرفی شده را از لحاظ پیاده سازی صحیح آموزش های داده شده و تطابق فعالیت های ایشان با استانداردهای سئو و الگوریتم های موتورهای جستجو ، ارزیابی نموده و اگر نیاز به یادآوری و توضیح مواردی باشد حتما اطلاع داده و پیگیری خواهد کرد و در صورت نیاز گزارش آن را برای مدیریت شرکت ارسال می نماید.

20

سال

حضور فعال در عرصه وب شروع فعالیت 1376

2000

مشتری

تجربه همکاری با بیش از 2000 شرکت در اصناف مختلف و بیش از 150 آژانس مسافرتی

4000

وب سایت

مدیریت بیش از 4000 وب سایت و استفاده از تکنولوژی های بروز