نویسنده : نوشین گیلوری 99/05/30

بازاریابی محتوا آژانس های مسافرتی و گردشگری+وبلاگ نویسی

بازاریابی محتوا مسافرتی، basisfly

با توجه به رشد روز افزون استفاده کاربران از اینترنت وپیشرفت تکنولوژی، تاثیرگذاری و کارایی بازاریابی سنتی دقیقه به دقیقه رو به کاهش است. شما به عنوان یه آژانس مسافرتی آینده نگر در زمینه بازاریابی گردشگری این امر را پیش‌بینی کرده اید و قطعا میدانید باید راه بهتری هم وجود داشته باشد. یکی از این راه‌ها بازاریابی محتوا آژانس مسافرتی می‌باشد که موثرترین روش دیجیتال برای بازاریابی گردشگری و آژانس های مسافرتی است.وبلاگ نویسی در مورد بیزنس و محصولات به دلیل کم‌هزینه بودن برای آژانس مسافرتی شما بسیار سودمند و مناسب خواهد بود.علاوه بر آن هر مطلبی که در وبلاگ مسافرتی خود می‌نویسید هرگر قدیمی و بی استفاده نخواهد بود.محتوا نویسی گردشگری با توجه به ظاهر ساده آن بسیار پر اهمیت است و نباید آن را دست کم گرفت. پس بهتر است استانداردهای وبلاگ نویسی مسافرتی را از همان ابتدا رعایت کنیم.

وبلاگ نویسی

بازراریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا یک رویکرد استراتژیک بازاریابی است. که هدف آن ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند ، مرتبط و مداوم برای جذب و حفظ مخاطبان و در نهایت کمک به سودآوری است.

با این روش شما به جای این که مستقیما محصولات یا خدمات خود را به فروش برسانید ، محتوای واقعی و مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهید تا به آنها در حل مشکلاتشان کمک کنید.وبه این ترتیب آنان را به سمت برند شما هدایت شده و به مشتریان واقعی تبدیل می شوند.

مزایا محتوا نویسی

بازاریابی محتوا یکی از بهترین راه های انتشار برند و خدمات شماست. وقتی محتوای خود را برای مخاطب هدف ایجاد می کنید، موتورهای جستجو این قابلیت را فراهم می کنند تا مشتریان هدف به سمت محتوای شما داخل وب سایت گردشگری تان هدایت شوند. نتیجه نهایی این است که مارکتنیگ آژانس مسافرتی شما بیش از پیش قوی تر خواهد شد و این یک موقعیت عالی برنده است.

طبق تحقیقات کارشناسان ما اکثریت آژانس های گردشگری موفق از از بازاریابی محتوا استفاده می کنند. در حقیقت این روش توسط بسیاری از سازمانهای برجسته جهان از جمله مایکروسافت ، سیسکو ، American Express استفاده می شود. همچنین توسط آژانس های کوچک و بزرگ در سراسر جهان توسعه و اجرا می شود. برای اینکه به خوبی کار می کند.

بازاریابی محتوا برای شما - و مشتریان شما - مناسب است

سه دلیل مهم برای شرکتهایی که از بازاریابی محتوا استفاده می کنند وجود دارد:

• افزایش فروش

• صرفه جویی در هزینه

• مشتریان بهتر که وفاداری بیشتری داشته باشند

محتوا نویسی بازاریابی حال و آینده است

به عقب برگردید و یک بار دیگر تعریف بازاریابی محتوا را بخوانید ، اما این بار مطالب مرتبط و ارزشمند را حذف کنید. این تفاوتی است بین بازاریابی محتوا و سایر اقدامات شما و شرکتهایی است که سعی در فروش "محصولات"دارند.

اغلب شرکت ها همیشه اطلاعاتی از برند و محصولاتشان را برای ما ارسال می کنند. ولی به دلیل اینکه بیشتر اوقات مهم یا ارزشمند نیستند از کنار آنها بی توجه می‌گذریم. اما اگر محتوا سودمند جذابی را برای مخاطبان هدف که از قبل شناسایی کرده اید ارسال کنید حتی اگر همان زمان اقدام به خرید نکنند، قطعا در زمان درست شما را به یاد خواهند آورد. و این یعنی بازاریابی محتوا.

بازاریابی بدون محتوای عالی غیر ممکن است

فرقی نمی کند از چه نوع استراتژی در بازاریابی آژانس مسافرتی خود استفاده می کنید ، بازاریابی محتوا باید بخشی از روند کاری شما باشد، نه چیزی جداگانه. محتوای با کیفیت بخشی از همه تاکتیک ‌های بازاریابی دیجیتال است.

برخی از تاکتیک هی بازاریابی دیجیتال

استراتژی های محتوا نویسی، basisfly

بازاریابی شبکه های مجازی: استراتژی بازاریابی محتوا قبل از استراتژی رسانه های اجتماعی شما ارائه می شود.

Seo: موتورهای جستجو کسب و کارهایی را در الویت قرار می دهند که محتوای با کیفیت و سازگار را منتشر می کنند.

روابط عمومی: راهبردهای موفقیت آمیز PR در مورد موضوعاتی که خوانندگان به آن اهمیت می دهند، می‌پردارند.

تبلغیات کلیکی: برای بهره‌برداری از PPC ، به مطالب بسیار خوبی در پشت آن نیاز دارید.

استراتژی محتوا: استراتژی محتوا بخش مهمی از اکثر استراتژی های بازاریابی است.

استراتژی بازاریابی آژانس های مسافرتی

برای موثر بودن بازاریابی محتوا داشتن یک استراتژی بازاریابی ضروری است. مقاله استراتژی های بازاریابی را بخوانید تا بدانید چگونه استراتژی خود را ارزیابی و توسعه دهید

آیا در کسب و کار خود به مشاوره نیاز دارید؟ برای اینکه بدانید چگونه می توانید از راهکار‌های بازاریابی دیجیتال برای موفقیت و سودآوری آژانس گردشگری و مسافرتی خود استفاده کنید، باکارشناسان ما تماس بگیرید یا فرم مشاوره را پر کنید تا آنان در زمان مناسب با شما تماس بگیرند.

استراتژی های محتوا نویسی، basisfly

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

دیدگاه شما