ارﺗﺒﺎﻃﺎﺗﺎن را ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻗﺒﻠﯽ ﺣﻔﻆ ﮐﻨﯿﺪ و آﻧﺎن را ﺑﻪ ﺧﺮﯾﺪ دوﺑﺎره ﺗﺸﻮﯾﻖ ﮐﻨﯿﺪ

با توجه به رقابت بالا در صنعت گردشگری جذب یک مشتری جدید برای سازمان هزینه زیادی دارد. اما با مدیریت بهینه مشتریان قبلی می‌توان با هزینه‌های به مراتب کمتری آنان را برای خرید دوباره تشویق نمود. رویکردهای زیادی برای مدیریت مشتریان وجود دارد. این رویکردها در کنار ابزارهایی که در تکنولوژی آی‌تی قرار می‌گیرد می‌تواند دستاورد‌های مهمی برای شرکت داشته باشد. با توجه به اینکه عملیات مدیریت امور مشتریان بر پایه داده‌های قبلی از آنان است، لذا ابزاری مورد نیاز است که داده‌‌های قبلی را بتواند فراخوانی کند و برای مشتریان منتخب عملیات خاصی را مدیریت کند. مانند اینکه تخفیفات ویژه را برای مشتریان که تعدد یا تنوع خرید را دارند ارسال کند. در نرم افزار باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی بیسیس‌فلای بدلیل یکپارچی این نرم افزار با سیستم رزرواسیون آنلاین، داده‌های مربوط به مشتریان بطور خودکار از طریق نرم‌افزار رزرواسیون دریافت می‌گردد. از طرفی عملیات تعریف شده در باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی برای یک دسته از مشتریان بطور خودکار در فرآیند خرید از نرم‌افزار رزرواسیون اعمال می‌‎گردد. بطور مثال اگر یک مسافر در باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی 20 امتیاز تاکنون از خرید‌های قبلی خود کسب کرده باشد. این امتیاز‌ها بصورت مبالغ نقدی (بر اساس رویکرد مدیریت مشتریان) در فرآیند‌های خرید قابل خرج کردن (استفاده) است.

ﻣﺰاﯾﺎی ﺑﺎﺷﮕﺎه ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن آژانس مسافرتی بیسیس ‌فلای ﺑﺮای ﺷﻤﺎ

اﯾﺠﺎد ﺗﻌﺎﻣﻞ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﯿﻦ ﻣﺸﺘﺮی و ﺑﺮﻧﺪ

با استفاده از نرم‌افزار باشگاه مشتریان، ارتباط مشتری با برند فقط در طی فرآیند خرید شکل نمی‌گیرد. شما می‌توانید با ابزارهای ارتباطی که در باشگاه مشتریان بیسیس‌فلای تعریف شده، با آنان در تعامل باشید و برند‌تان را مدام به آنان یادآوری کنید. با استفاده از تکنیک های (Gamification) که در طراحی باشگاه مشتریان استفاده شده، بصورت اتوماتیک و براحتی برای مشتریان پیشنهادات جذاب ارسال کنید. ارتباط داشتن با مشتریان، احساس زنده بودن کسب و کار را برای شما ایجاد می‌کند با انتقال این حس به مشتری‌ها و مخاطبان‌تان می‌توانید آنها را بهتر به سمت خرید محصولات و خدمات و استقبال از آن جذب کنید.

تشویق مشتری به خرید دوباره و افزایش فروش

اعتباری که شما به مشتری برای خرید‌ها‌یشان می‌دهید شما را به گزینه اول خرید در دفعات بعدی تبدیل می‌کند. استفاده از تکنیک‌های متنوع بازاریابی و پروموشن فروش در باشگاه مشتریان و دادن پاداش های جذاب، علاوه بر وفادار کردن مشتریان فعلی، به راحتی می‌تواند مشتریان جدیدی را برای شما جذب کند. با پیاده‌سازی‌ پروموشن‌های مختلف فروش برای مشتریان در رده‌های مختلف آنان را بیشتر به سمت خرید دوباره از شما سوق داده می‌شوند، حتی اگر تصمیم خرید قبلی خدمات مشخصی را نداشته باشند.

ایجاد پروفایل و گزارشات کامل از مشتری

اطلاعات مشتریان بصورت خودکار از سیستم رزرواسیون وارد باشگاه مشتریان بیسیس‌فلای می‌شود. به علاوه فیلدهای دیگری برای اینکه اطلاعات مشتریان کامل‌تر باشد، تعریف شده است. همچنین اطلاعات تراکنش و خریدهای آن مشتری نیز بطور خودکار در باشگاه مشتریان قرار گرفته و گزارشات مربوط به آن کاملا در دسترس است. اطلاعات موجود می‌تواند یک زاویه دید دقیق از رفتار مشتری، نیازها و خریدهای وی در اختیار شما قرار دهد تا شما بتوانید مدیریت بهتری بر کسب و کارتان داشته باشید.

دو ﺳﻮﯾﻪ ﺷﺪن ارﺗﺒﺎﻃﺎت ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮی

ایجاد یک ارتباط دو طرفه قوی بین مشتری و برند هدف اصلی نرم افزار باشگاه مشتریان و یا برنامه‌های وفاداری است. تبلیغات یک راه ارتباطی یک‌طرفه است که فقط پیام شما را به گوش مخاطبان احتمالی می‌رساند. اما با استفاده از سیستم‌های مشتری مداری و برنامه‌های وفادارسازی این ارتباط به یک گفتگو تبدیل می‌شود. به این معنا که مشتری در تعامل با کسب و کار شما قرار می گیرد و احساس می کند نظرات او نیز برای شما دارای اهمیت است، همچنین در یک باشگاه مشتریان حرفه‌ای، مشتری کاملا درک میکند که شما قدردان وفاداری او هستید و برای مشتریان وفادار خود منافع بیشتری را در نظر گرفته‌اید.

برخی از امکانات باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی به شرح زیر است:

امتیاز دهی به مشتری بر اساس دفعات خرید

تعیین ارزش هر امتیاز برای 3 گروه

اختصاص اعتبار به گروه‌های مختلف

امکان خرج کردن امتیاز در خریدهای بعدی

گزارش‌گیری از لیست مشتریان

گزارش‌گیری از گروه‌های مشتریان

گزارش‌گیری از لیست مشتریان وفادار

سیستم جامع مدیریت مشتریان غیرفعال

تعریف انواع امتیاز هدیه مثل امتیاز ورود به باشگاه، تاریخ تولد و ...

ارسال پیامک به هنگام خرید و تغییر امتیاز

ارسال پیامک در رویدادهایی مثل تاریخ تولد و سالگرد ازدواج

امکان برگزاری نظرسنجی

تحت وب بودن نرم‌افزار و بدون نیاز به نصب

پنل کاربری کامل و منطبق با پنل رزرواسیون برای کاربران

امکان نمایش امتیازها، دلایل کسب امتیاز و عوامل خرج امتیاز در پنل کاربری برای هر کاربر

امکان تعریف جوایز غیر از گردشگری و تعیین سقف امتیاز جهت کسب جوایز

امکان ثبت امتیاز دستی برای ادمین‌ها در مواقع لازم