داســتان ما

هلدینگ منظومه‌نگاران از سال 1376 کار خود را با محوریت توسعه تجارت الکترونیک شروع کرد. با توجه به اینکه قسمت عمده ای از مشتریان منظومه‌نگاران آژانس‌های مسافرتی بودند و آنان نیازهای منحصر بفردی در توسعه تجارت الکترونیک داشتند. لذا می بایستی که در این حوزه تخصص بیشتری را کسب می کردیم و این شروع فعالیت تخصصی ما در حوزه تکنولوژی های سفر و گردشگری بود. در ادامه در سال 1395 تصمیم گرفتیم با ایجاد یک شرکت جدید به نام منظومه‌نگاران وب (BasisFly) ، بصورت مستقل راهکارهای مخصوص صنعت گردشگری را ارائه دهیم. ما همیشه از بدو تولد بیسیس ‌فلای به یکپارچگی و جامعیت راهکارهای مان فکر کرده‌ایم و یک سیستم جامع و یکپارچه مدیریت فروش و رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری را توسعه داده ایم.

در این مسیر مشتریان ما همواره یار ما بودند. ما با گوش جان به حرف‌های آنان گوش داده‌ایم و می‌دهیم و از هر پیشنهادی که باعث بهبود کسب و کارشان شـود، استقبال می‌کنیم.

مشتریان و نمونه‌ کارهای ما را ببینید

چرا بیسیس‌فلای

ما در طول همکاری با مشتریان‌مان نرم‌افزارهایی با سرعت و کارایی بالا را تضمین میکنیم که نتیجه عملکرد یک سازمان پویا و ساختار چابک است. از هر راهکار بیسیس‌فلای که شما استفاده کنید، ما خود را ملزم میدانیم تا ارزش‌های زیر را برای شما تا همیشه ارائه دهیم:

کاربری آسان

کاربری آسان

اختصاصی‌سازی و انعطاف‌پذیری

اختصاصی‌سازی و انعطاف‌پذیری

قدرت عملکردی در پردازش‌های با حجم بالا

قدرت عملکردی در پردازش‌های با حجم بالا

انطباق با فرآیندهای سازمان و اتوماسیون‌سازی فرآیندهای شما

انطباق با فرآیندهای سازمان و اتوماسیون‌سازی فرآیندهای شما

تسهیل ارتباطات و تعاملات شما با شرکای تجاری و مشتریان

تسهیل ارتباطات و تعاملات شما با شرکای تجاری و مشتریان

ایجاد بسترهای فنی برای توسعه بازار

ایجاد بسترهای فنی برای توسعه بازار

امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات

ما کاملا به ارزش‌هایی که شما به مشتریانتان ارائه می‌دهید، اهمیت می‌دهیم.

ما رضایت شما از خودمان را بعنوان اصلی‌ترین عامل ارزیابی عملکرد سازمان‌مان در بخش‌های مختلف در نظر می‌گیریم و در تلاش مستمر برای تعالی شما هستیم و متعهدیم ارزش افزوده بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهیم.

ما در طول همکاری بر اصول کارمان پایبندیم

شفافیت

شفافیت

کمال

کمال

آینده‌نگری

آینده‌نگری

رضایتمندی همیشگی

رضایتمندی همیشگی

ماموریت ما

فراهم آوردن راهکارها و خدمات نرم‌افزاری یکپارچه، نوآورانه و انعطاف‌پذیر را در حوزه سفر و گردشگری است بطوریکه برای مشتریان عاملی برای بازار افزایی، تامین خدمات گردشگری و اتوماسیونی شدن فرآیندها و امور آنان باشد. نیروی انسانی با انگیزه، پرانرژی و اخلاقی در قالب یک سازمان پویا و ساختاری چابک، اطمینان در طول همکاری، نوآوری در توسعه، مطلوبیت در عملکرد و رضایتمندی در پشتیبانی تضمین میکند.

تیم مدیریت بیسیس‌فلای

حمیدرضا اعتدال‌مهر

حمیدرضا اعتدال‌مهر

رئیس هیات مدیره

حمید نزدیک به 25 سال است که در صنعت IT فعالیت دارد. او همیشه به فکر ایجاد راه‌حل‌های پایدار و حل ریشه‌ای مسائل بوده است. همین ذهنیت او باعث شد Basiscore programming، Basiscore Schema، Basiscore CMS و ... را توسعه دهد و ما در بیسیس‌فلای از نتایج کارهای حمید و گروهش در شرکت منظومه‌نگاران استفاده‌ کرده‌ایم. ما همیشه از وجود حمید در حل سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مسائل توسعه بهره‌مند شدیم. شور و ذوق او برای حل کردن مسائل باعث شده که ما به این باور برسیم که قادر به انجام هرکاری در زمینه فعالیتمان هستیم.

مهدی دستمالچی

مهدی دستمالچی

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره

مهدی 16 سال پیش همکاری‌اش را با حمید و منظومه‌نگاران شروع کرد. مهدی در منظومه‌نگاران مدیر گروهی بود که سایت نمایشگاه مجازی را اداره می‌کردند. 5 سال پیش مهدی با حمید تصمیم گرفتند که شرکت منظومه‌نگاران‌وب برای ارائه خدمات تخصصی در صنعت گردشگری تاسیس کنند. مهدی مدیری است که همیشه لبخند دارد و در عین حال جدی است. همیشه انرژی خوب و هیجان رو به تیمش برای انجام کارها انتقال میدهد. جالب اینجاست که در بازخوردهایی که از مشتریان گرفته‌ایم، برخی از آنها دلیل انتخاب بیسیس‌فلای را شخصیت، پشتکار و جدیت مدیر‌عامل بیسیس‌فلای عنوان کردند.

کار در بیسیس‌فلای

کار در بیسیس‌فلای فرصتی برای شکل دادن به آینده است .

رسالت اجتماعی ما

کمک به ایجاد اشتغال با استفاده از گردشگری در مناطق کمتر توسعه یافته کشور است.