با گسترش استفاده از اینترنت کاربران روز به روز بهتر می‌توانند و می‌دانند که خدمات مختلف را چگونه با نرخ‌های مطلوب و دست اول خریداری کنند. کاربران تمایل دارند خدمات را بصورت دست اول از ارائه دهنده اصلی دریافت کنند. یک کاربر ممکن است پس از جستجو و جمع آوری اطلاعات یا حتی به پیشنهاد دیگران هتل مشخصی را برای اقامت در یک شهر انتخاب کند. پس به احتمال زیاد رفتار مشتری در فضای وب جستجوی نام آن هتل در گوگل یا وارد کردن لینک مستقیم آن سایت خواهد بود. به دو علت ترجیح مشتری رزور از وب سایت خود هتل است:

اول قیمت بهتر دوم خرید مطمئن‌تر

مدیران هتل‌ها برای آنکه بتوانند مشتریان نهایی یا مشتریان واسط را بهتر مدیریت کنند، نیازمند آن هستند که از طریق یک نرم افزار فروش مستقیم و دیجیتال به آنان دسترسی خرید بدهند. از طریق این ارتباط مستقیم هتل‌داران بهتر می‌توانند برنامه‌های فروش و بازاریابی خود را در راستای جذب مشتری جدید، ارائه اطلاعات کامل از هتل و تکرار خرید مشتریان قبلی پیاده‌سازی کنند. بنابراین می‌توانیم نتیجه بگیریم که طراحی سایت آژانس مسافرتی با امکان رزرواسیون آنلاین می‌تواند برای هتل‌‌داران منافع زیادی داشته باشد.

نرم‌افزار رزرواسیون آنلاین هتل و پنل مدریت فروش

با پیاده‌سازی نرم‌افزار رزرواسیون هتل بیسیس‌فلای، هتل‌ها می‌توانند امکان رزرواسیون اتاق‌های هتل (یا گروه هتل‌ها) را در وب‌سایت خود ارائه دهند. پنل مدیریت رزرواسیون نرم‌افزار هتل با داشتن امکان دریافت گزارشات مختلف، تنظیمات پیشرفته قیمت‌گزاری، تنظیمات پیشرفته کمیسیون فروش و ... ابزارهای لازم جهت مدیریت فروش هتل را فراهم می‌کند.

نرم‌افزار تحت وب تعریف و به اشتراک‌گذاری ظرفیت هتل

برای آنکه بتوان ظرفیت‌ های هتل را در نرم‌ افزار رزرواسیون آنلاین نمایش داد، بایستی ظرفیت‌ها و اتاق‌ های هتل بطور دقیقی تعریف و مدیریت شوند. نرم افزار تحت وب Hotel Inventory Management and sharing امکانات زیادی برای تعریف ظرفیت‌ها و اتاق‌ها، مدیریت ظرفیت‌ها و نمایش و به اشتراک ‌گذاری آنان در فضای وب دارد. مدیران هتل با استفاده از این نرم افزار می‌توانند علاوه بر نمایش اتاق‌ها در وب‌ سایتشان، خدمات خود را از طریق وب سایت سایر شرکت‌های عضو پلتفورم بیسیس‌فلای به اشتراک بگذارند.

طراحی سایت هتل

امکانات رزرواسیون با کیفیت در قالب وبسایت با محتوا خوب همراه با طراحی جذاب یک تجربه خوب را در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند. کارشناسان ما در بخش طراحی سایت آژانس هواپیمایی با شما همراه خواهند شد تا یک سایت گردشگری عالی بر اساس چهارچوب برند‌ و جایگاه‌تان در بازار بوجود آورید.