ما در بیسیس فلای راهکارهای یک‌پارچه‌ای برای آژانس‌ های تامین کننده بند الف و ب در راستای فروش و فعالیت در بستر تکنولوژی ارتباطات فراهم کرده‌ایم. آژانس‌ های مسافرتی که

 • امتیاز وب سرویس‌ های مختلفی را برای پرواز، هتل ، قطار یا بیمه ... در اختیار دارند
 • یا برگزار کننده مستقیم تور هستند
 • یا پرواز های چارتی و هتل گارانتی دارند

می‌ توانند جزیی از تامین کنندگان پلتفورم بیسیس‌ فلای باشند. ما برای تک تک حالت‌های گفته شده در بالا امکانات نرم‌ افزاری یکپارچه ای در پلتفورم بیسیس‌ فلای توسعه داده‌ایم. این یکپارچه‌گی سبب می‌شود تا آژانس‌ هایی که توان مناسبی در تامین کننده‌گی دارند، بتوانند با ابزارهای پیشرفته، امور فروش و مدیریت فروش را به بهترین و راحت‌ترین شکل ممکن انجام دهند.

آژانس های تامین کننده برای آنکه بازدهی مناسبی در فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال داشته باشند، داشتن یک سیستم رزرواسیون با کیفیت که تجربه مطلوبی از برند را به مشتریان منتقل کند، اهمیت زیادی دارد. با یک عملیات بازاریابی موفق مشتریان بالقوه به سمت سایت هدایت می‌شوند و وجود تجربه خوب (که ناشی از عملکرد یک سیستم رزرواسیون با کیفیت و طراحی یک سایت جذاب است) باعث تکرار خرید مشتریان می‌شود. ما در بیسیس‌ فلای همواره در تلاش بوده‌ایم تا در سیستم‌ های رزرواسیون آنلاین یک تجربه خوب و اختصاصی از برند مشتریان‌مان را بوجود بیاوریم. ماژول‌های اصلی رزرواسیون آنلاین و مدیریت فروش بیسیس‌فلای شامل موارد زیر است.

سیستم رزرواسیون آنلاین و پنل مدیریت فروش

سیستم رزرواسیون آنلاین پرواز

در سیستم رزرواسیون پرواز کاربران می‌توانند تمامی پروازهای داخلی و خارجی را در یک بخش مشاهده کنند. مدیران فروش با انواع تنظیمات مختلف و انعطاف پذیر در پنل مدیریت می توانند بازدهی و سودآوری فروش پرواز را افزایش دهند.

سیستم رزرواسیون آنلاین هتل

با سیستم رزرواسیون هتل کاربران سایت می‌توانند انواع هتل گارانتی و هتل وب سرویسی را رزرو کنند. اطلاعات، جزئیات و تصاویر کاملی از هتل ها برای کاربران (که در پایگاه‌های داده‌های بیسیس‌فلای ذخیره شده است) نمایش داده می شود.

سیستم رزرواسیون آنلاین تور

در سیستم رزرواسیون تور کاربران می‌توانند با توجه به مبدا و مقصد، تورهای در دسترس را مشاهده کنند. با انتخاب آپشن‌های تور اعم از پرواز، هتل و سایر خدمات، قیمت نهایی محاسبه شده و کاربران می توانند بطور قطعی آن را خریداری کنند.

سیستم رزرواسیون آنلاین پرواز + هتل

با به کارگیری سیستم رزرواسیون پرواز+هتل برای کاربران وبسایت بطور همزمان پروازها و هتل‌های در دسترس نمایش داده می‌شود و آنان می‌توانند بصورت یک‌جا هتل و پرواز را رزرو کنند.

سیستم خرید آنلاین قطار

با به کارگیری ماژول سیستم رزرواسیون آنلاین قطار کاربران وب ‌سایت می‌توانند جزئیات اطلاعات مربوط به قطار را ملاحظه کنند و صندلی‌ها یا کوپه‌های قطار را در حالات مختلف رزرو کنند.

سیستم خرید آنلاین بیمه

با به کارگیری ماژول سیستم رزرواسیون آنلاین بیمه می‌توان از طریق وب سرویس ‌های بیمه پاسارگاد و سامان در وب‌ سایت شما بیمه مسافرتی برای مقاصد مختلف به فروش برسد.

ما در بیسیس فلای راهکار یکپارچه‌ ای بوجود آورده‌ایم که آژانس‌ ها بتوانند، خدمات وب‌سرویسی و غیر وب‌سرویسی را بصورت کاملا مکانیزه در کانال‌ های فروش متعدد با بالاترین دقت به فروش برسانند. این کانال‌ های فروش بر اساس امکانات زیر فراهم شده است:

 • امکانات فروش B2B یا فروش سازمانی
 • امکان فروش در سایت خود آژانس با رزرواسیون آنلاین
 • امکان فروش از طریق سایت دیگر آژانس‌ ها با رزرواسیون آنلاین
 • نمایش در سایت شرکای تجاری بصورت وایت لیبل
 • تجمیع و به اشتراک گزاری از طریق ‌API

امکانات فروش B2B یا سازمانی و به اشتراک‌گذاری در سایت همکار

تامین‌کنندگان خدمات گردشگری در بیسیس‌فلای می‌توانند با استفاده از امکانات فروش B2B یا سازمانی که برای تمامی ماژول‌ های اصلی در دسترس است. امور فروش خود به دیگر آژانس‌ ها را بصورت اتوماسیونی درآورند. در صورت همکاری با بیسیس‌ فلای شما می‌توانید بصورت رایگان خدمات وب‌ سرویسی و غیر وب سرویسی خود را براحتی در سایت شرکای تجاریتان ( که عضو پلتفورم بیسیس فلای هستند ) نمایش دهید. این امکان معادل این خواهد بود که

 • امکانات فروش B2B یا فروش سازمانی
 • یک عملیات اپراتوری فروش به مشتری نهایی
 • یک عملیات اپراتوری خریداری از آژانس تامین‌کننده
 • یک عملیات اپراتوری از فروش به آژانس همکار
 • یک عملیات اپراتوری ثبت تراکنش همکاری

از عملیات فروش محصول به مشتری نهایی حذف شود و دقت بیشتری در خرید و فروش خدمات بوجود آید.

داده‌هایی که در نرم‌افزارهای رزرواسیون برای کاربران نمایش داده می‌شود می‌تواند از دو طریق Web service یا Inventory management فراخوانده شود. داده‌هایی که از این دو طریق تولید می‌شود، در هسته مرکزی پلتفورم بیسیس‌فلای یکپارچه شده و با تنظیمات مختلف و راه‌های مختلف که در بالا اشاره شده در اختیار کاربران یا شرکای تجاری قرار می‌گیرد.

وب سرویس‌های پرواز، هتل، قطار و اتوبوس

برای نمایش خدمات وب‌سرویسی در ماژول‌های رزرواسیون، بیسیس‌فلای وب‌سرویس‌های متعدد و پرکاربرد را در صنعت گردشگری با موفقیت پیاده‌سازی کرده است که در کنار آن امکاناتی همراه با پیاده‌سازی وب‌سرویس‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نرم‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری خدمات گردشگری (Inventory management sharing)

برای اینکه خدمات غیر وب‌سرویسی شما بتواند در پلتفورم بیسیس‌فلای بصورت کاملا مکانیزه بفروش برسد، نیازمند آن است که تعریف دقیقی از خدمات در پلتفورم بیسیس‌فلای و ظرفیتت‌های آن ارائه شود. آژانس‌ های چارتر کننده با استاده از نرم‌افزار تحت وب تعریف و به اشتراک‌گزاری خدمات گردشگری می‌توانند محصولات و خدمات خود را در پلتفورم بیسیس‌فلای تعریف کنند. امکانات اصلی این نرم‌افزار شامل موارد زیر است:

تعریف و به اشتراک گذاری هتل

تعریف و به اشتراک گذاری هتل (Hotel Inventory management & sharing)

آژانس هایی که هتل را گارانتی می کنند می توانند با این نرم افزار ظرفیت های اتاق های هتل را تعریف کرده و در نرم افزار رزرواسیون هتل در کنار سایر هتل ها ارائه دهند. همچنین می توانند قیمت گذاری پیشرفته را روی هتل ها داشته باشند.

تعریف و به اشتراک گذاری پرواز چارتری

تعریف و به اشتراک گذاری پرواز چارتری (Flight Inventory management & sharing )

آژانس‌های مسافرتی که پرواز چارتری دارند، می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری پرواز بیسیس‌فلای ظرفیت پروازهای خود را تعریف کرده و در کانال‌های مختلف فروش به اشتراک بگذارند.

تعریف و به اشتراک گذاری تور

تعریف و به اشتراک گذاری تور (Tour Inventory management & sharing)

برگزار کنندگان تور با این نرم افزار می توانند تور های مختلفی از ترکیب خدمات مختلف مثل پرواز، هتل، ترنسفر و ... بسازند، امکانات و توضیحات تور را اضافه کنند و بصورت کاملا آنلاین بفروش برسانند.

نکته دیگری که ارائه محصولات در پلتفورم بیسیس‌فلای را با دقت بیشتری همراه می‌کند،تعریف وابستگی‌های خدمات به یکدیگر است. بطور مثال خالی بودن ظرفیت یک پکیج تور به خالی بودن ظرفیت یک پرواز و یک هتل وابسته است. لذا در صورتی که هر کدام از ظرفیت‌های هتل یا پرواز در دسترس نباشد، بصورت اتوماتیک ظرفیت تور در دسترس نخواهد بود.