بعضی از آژانس های مسافرتی با توجه به ظرفیت ها، اهداف و استراتژی ها روش فروش شناور را برای برخی از خدمات یا تمامی خدمات در پیش می گیرند و خدمات آژانس های دیگر را به مشتریان خود ارائه می دهند. آژانس های مسافرتی با فروش شناور معمولا تمرکز خود را بر روی مشتریان نهایی و امور بازاریابی و فروش قرار می دهند. برای این دسته از آژانس ها تامین خدمات با کیفیت و کم ریسک که باعث رضایت مشتریان‌ شان شود، از اهمیت بالایی برخوردار است. همیشه مشتریانی وجود دارد که یک سری خدمات و مقاصد گردشگری خاص را در نظر دارند و کارشناسان آن آژانس دنبال این هستند که خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب برای ارائه به آنان پیدا کنند. با استفاده از قابلیت های خرید و فروش B2B، به اشتراک گذاری خدمات، وب سرویس اشتراکی و یا وایت لیبل ارتقا یافته، آژانس های با فروش شناور می توانند از تکنولوژی گردشگری بهره مند شوند.

سیستم خرید و فروش B2B رزرواسیون آنلاین

آژانس‌ های مسافرتی با عضویت در پلتفرم بیسیس‌ فلای می‌ توانند از طریق یک بستر دیجیتال مطمئن، به محصولات مختلف از تامین کنندگان مختلف دسترسی داشته باشند. این دسته از آژانس ها با مقایسه سریع و آسان خدمات مشابه در پلتفرم بیسیس فلای می‌ توانند انتخاب‌هایی با بهترین حاشیه سود و بهترین کیفیت را در کمترین زمان داشته باشند. بعلاوه امکانات خرید و فروش B2B بیسیس‌ فلای، ابزار های مناسب جهت مدیریت خرید را در اختیار آژانس با فروش شناور قرار می دهد.

به اشتراک‌ گذاری خدمات دیگر آژانس‌ های همکار بصورت مستقیم در وب‌سایت شما

شما میتوانید خدمات غیر وب‌ سرویسی دیگر آژانس‌ ها (که عضو پلتفورم بیسیس فلای هستند) را براحتی در سایت خود نمایش دهید. این امکان معادل این خواهد بود که

  • یک عملیات اپراتوری فروش به مشتری نهایی
  • یک عملیات اپراتوری خریداری از آژانس تامین‌کننده
  • یک عملیات اپراتوری ثبت تراکنش همکاری

حذف شود و صرفه جویی زیادی از لحاظ زمان و منابع انسانی را برای آژانس با فروش شناور بوجود آورد.

استفاده از وب‌ سرویس اشتراکی

آژانس‌ های با فروش شناور می‌توانند با قیمت مناسب وب‌ سرویس اشتراکی که تجمیع شده وب‌ سرویس‌ها، خدمات تامین‌کنندگان و آژانس‌ ها هستند را دریافت کنند. در حال حاضر شرکت تریپلا با استفاده از پلتفرم بیسیس‌ فلای توانسته خدمات مختلفی در پرواز خارجی، داخلی و هتل خارجی را تجمیع کرده و به صورت وب‌ سرویس ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر می‌توانید به سایت تریپلا رجوع کنید.