آژانس‌ های چاتر کننده که صندلی‌های هواپیما را بطور قطعی رزرو می‌کنند، یا اتاق‌های هتل‌ها را به صورت گارانتی در اختیار دارند، نیازمند این هستند که بتوانند این خدمات را در قالب پکیج تور یا بصورت جداگانه از هم به فروش برسانند. فروش خدمات می‌تواند هم از طریق شرکای تجاری B2B و هم بصورت فروش مستقیم به مشتری نهایی انجام شود. پلتفرم بیسیس‌فلای با ترکیب داده‌ های مختلف، چه داده هایی که از طریق وب سرویس باشد و چه به صورت داده هایی که وارد شده توسط خود آژانس باشد، می‌تواند ترکیب‌ های مختلفی از خدمات گردشگری را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار دهد.

چالش‌ های فعالیت آژانس‌ های مسافرتی چارترکننده بند ب

با افزایش تعداد خدمات و کانال‌ های فروش، اشتباهات زیادی در رزرو خدمات غیر وب سرویسی صورت می‌گیرد. بطور مثال ممکن است با فروش حضوری یک اتاق از یک هتل، ظرفیت اتاق‌های آن هتل تمام شود. در حالی که شریک تجاری آن را به شخص دیگری می فروشد. نتیجه این خواهد بود که باید یکی از مشتریان هتلش را عوض کند، که این امر منجر به نارضایتی و یا فسخ قرارداد تور می شود. و لذا دردسرهای زیادی برای کارکنان و مسئولان آژانس چارتر کننده و آژانس فروشنده ایجاد می کند.

پوشش کامل کانال های فروش شما

ما در بیسیس فلای راهکار یکپارچه‌ای بوجود آورده‌ایم که آژانس‌ ها بتوانند، خدماتی که بصورتی گارانتی و چارتری دارند را بصورت کاملا مکانیزه در کانال‌های فروش متعدد با بالاترین دقت به فروش برسانند. این کانال‌های فروش بر اساس امکانات زیر فراهم شده است:

شما می‌توانید خدمات غیر وب سرویسی خود را براحتی در سایت شرکای تجاری‌تان (که عضو پلتفورم بیسس فلای هستند) نمایش دهید. این امکان معادل این خواهد بود که

  • یک عملیات اپراتوری فروش به مشتری نهایی
  • یک عملیات اپراتوری خریداری از آژانس تامین کننده
  • یک عملیات اپراتوری از فروش به آژانس همکار
  • یک عملیات اپراتوری ثبت تراکنش‌ همکاری

از عملیات فروش محصول به مشتری نهایی حذف شود و دقت بیشتری در خرید و فروش خدمات بوجود آید.

برای اینکه خدمات غیر وب سرویسی شما بتواند در پلتفورم بیسیس‌فلای بصورت کاملا مکانیزه بفروش برسد، نیازمند آن است که تعریف دقیقی از خدمات در پلتفورم بیسیس‌فلای و ظرفیت‌های آن ارائه شود. آژانس‌ های چارتر کننده با استفاده از نرم‌افزار‌ تحت وب تعریف و به اشتراک‌گزاری خدمات گردشگری می‌توانند محصولات و خدمات خود را تعریف کنند. امکانات اصلی این نرم‌ افزار شامل موارد زیر است:

نرم‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری خدمات گردشگری (Inventory management & sharing)

تعریف و به اشتراک گذاری هتل

تعریف و به اشتراک گذاری هتل (Hotel Inventory management & sharing)

آژانس هایی که هتل را گارانتی می کنند می توانند با این نرم افزار ظرفیت های اتاق های هتل را تعریف کرده و در نرم افزار رزرواسیون هتل در کنار سایر هتل ها ارائه دهند. همچنین می توانند قیمت گذاری پیشرفته را روی هتل ها داشته باشند.

تعریف و به اشتراک گذاری پرواز چارتری

تعریف و به اشتراک گذاری پرواز چارتری (Flight Inventory management & sharing )

آژانس‌های مسافرتی که پرواز چارتری دارند، می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری پرواز بیسیس‌فلای ظرفیت پروازهای خود را تعریف کرده و در کانال‌های مختلف فروش به اشتراک بگذارند.

تعریف و به اشتراک گذاری تور

تعریف و به اشتراک گذاری تور (Tour Inventory management & sharing)

برگزار کنندگان تور با این نرم افزار می توانند تور های مختلفی از ترکیب خدمات مختلف مثل پرواز، هتل، ترنسفر و ... بسازند، امکانات و توضیحات تور را اضافه کنند و بصورت کاملا آنلاین بفروش برسانند.

قابلیت دیگری که ارائه محصولات را در پلتفورم بیسیس‌فلای با دقت بیشتری همراه می‌کند، تعریف وابستگی‌های خدمات به یکدیگر است. بطور مثال خالی بودن ظرفیت یک پکیج تور به خالی بودن ظرفیت یک پرواز و یک هتل وابسته است. لذا در صورتی که هر کدام از ظرفیت‌های هتل یا پرواز در دسترس نباشد، بصورت اتوماتیک تور در وب سایت ارائه نخواهد شد.