با گسترش استفاده از نرم افزار فروش آنلاین و خرید آنلاین بلیط و هتل کاربران تمایل دارند سایر خدمات گردشگری را نیز براحتی در وب سایت مشاهده و خرید کنند. ارائه خدمات تور در بستر وب و رزرواسیون آنلاین پیچیدگی‌های به مراتب بیشتری نسبت به ارائه خدمات آنلاین هتل یا پرواز دارد. دلیل این پیچیدگی این است که یک پکیج تور ترکیبی از خدمات مختلف است و برگزار کننده تور می بایستی قبل از فروش از دسترس بودن تمامی موارد که یک پکیج تور را می‌سازد، مطمئمن شود. در حال حاضر بدلیل همین‌ پیچیدگی وب‌ سرویس ‌های کمی در داخل و خارجی کشور خدمات تور را ارائه می‎‌دهند. با این وجود شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات تور و تعریف پکیج تور در نرم‌افزار Tour Inventory Management مربوط به پنل basisfy داده‌های مربوط به سیستم رزرواسیون آنلاین تور را دریافت کنید. با داده‌های وب سرویسی و یا غیر وب‌ سرویسی می‌توانید انواع پکیج‌های مختلف را در این نرم افزار تعریف کنید. برای مشاهده بیشتر به صفحه نرم‌افزار Tour Inventory Management مراجعه کنید. همچنین شما می‌توانید در سایت خود‌تان از طریق نرم‌افزار رزرواسیون آنلاین تور، خدمات شرکای تجاری‌تان را که در نرم افزار فروش آنلاین بیسیس فلای عضو هستند را نمایش دهید.

برای آنکه کاربران بتواند براحتی تور را خرید کند و مدیران تور بتوانند بر فروش آن نظارت و کنترل داشته باشند، امکانات متعددی در نظر گرفته شده است. برای آشنایی با جزئیات این امکانات درخواست دمو اختصاصی داشته باشید.

مزایای استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین تور

افزایش فروش تور

با فروش تور بصورت آنلاین یک کانال فروش جدید برای شما بوجود می‌آید و شما می‌توانید تورهای خود را به کاربرانی که در اینترنت هستند، راحتتر بفروشید.

کاهش نیاز به منابع انسانی در خرید و فروش تور

برای اینکه یک تور بصورت غیر آنلاین فروخته شود، پرسنل فروش شما بایستی ابتدا ارائه گزینه‌های مختلف با جزئیات آن را به مشتری ارائه دهدیا پرواز و هتل انتخابی از مشتری بپرسد. با آنلاین شدن این کار، مشتری خود کاملا پرواز و هتل‌ها را با جزئیات ارائه شده بررسی و انتخاب می‌کند. مرحله بعدی پس از انتخاب مشتری، محاسبه قیمت نهایی و ارائه به مشتری و هماهنگی برای پرداخت آن است. با وجود رزرواسیون آنلاین تور تمامی فرآیند فروش تور بصورت خودکار انجام می‌شود و وقت بسیار کمتری از پرسنل شما برای انجام امور مربوط به خواهد گرفت.

کاهش خطاهای نیروی انسانی در فروش تور

فروش پکیج تور، در واقع فروش خدمات مختلف در یک خدمت است. بنابراین تمامی خطاهایی که در فروش خدمات دیگر ممکن است رخ دهد در فروش تور هم رخ می‌دهد. مثل فروش توری که ظرفیت پرواز مشخصی از آن پر شده است. یا فروش هتل که با یک اتاق از یک هتل مشخص ظرفیت آن پر شده است. یا اشتباه در ارائه قیمت تجمیعی و ... . با نرم‌افزار رزرواسیون آنلاین تور بیسیس‌فلای بصورت خودکار عملیات ارائه و فروش تور انجام می‌شود و خطاهای فروش تور به حداقل می‌رسد.

امکانات سیستم رزرواسیون آنلاین تور

فیلتر تورها

فیلتر تورها

کاربر می‌تواند بر اساس پارامتر‌های مختلف نام هتل، درجه سرویس، نوع خدمات چشم انداز، نوع پرواز، کلاس پروازی و خط هوایی تورهای ارائه شده در نتایج جستجو را فیلتر کند.

مشاهده جزئیات انواع مختلف تور

مشاهده جزئیات انواع مختلف تور

اطلاعات تورهای مختلف مثل تور با برنامه هر روزه گردشگری و یا تورهایی که فقط پکیج پرواز+ بیمه+هتل را دارند، می‎‌تواند در نرم‌افزار رزرواسیون آنلاین همراه با مشخصاتی مثل نوع تور، مناسب بودن برای گروه هدف، سطح سختی برای کابران قابل نمایش است.

مشاهده مشخصات هتل انتخابی

مشاهده مشخصات هتل انتخابی

کاربر به همه جزئیات و مشخصات هتل انتخابی برای تور دسترسی دارد. از جمله مکان‌های نزدیک، فاصله با ایستگاه‌های حمل و نقل امکانات جانبی

مشاهده جزئیات پرواز و قوانین بار

مشاهده جزئیات پرواز و قوانین بار

کاربر به تمامی اطلاعات لازم برای پرواز از جمله توقف، میزان بار، کلاس پروازی و ... دسترسی دارد

فروش B2B و B2C

فروش B2B و B2C

شما می‌توانید تورها را بصورت B2B و B2C با تنظیمات مختلف بفروش برسانید و به همکارانتان جهت خرید تور اعتبار دهید.

مشاهده قیمت نهایی

مشاهده قیمت نهایی

کاربر جمع مبالغ خدمات انتخابی را بر اساس تعداد نفرات مشاهده می‌کند.

مرتب سازی

مرتب سازی

کاربر می‌تواند بر اساس کمترین یا بیشتری قیمت لیست نتایج جستجو را مرتب کند.

تعریف پرداخت چند مرحله‌ای

تعریف پرداخت چند مرحله‌ای

در فروش تور معمولا مبالغی بعنوان پیش‌پرداخت از مشتری دریافت می‌گردد. شما می‌توانید امکان پرداخت چند مرحله‌ای را برای کاربران فراهم آورید.

تهیه گزارش‌های مختلف فروش

تهیه گزارش‌های مختلف فروش

مدیران تور و کاربران آژانس می‌توانند گزارشات متنوع با فیلتر های مختلف و مفید مثل گزارش فروش بر اساس یک هتل خاص، یک پرواز، مقاصد و ... داشته باشند.

تعیین مارکاپ و کمیسیون

تعیین مارکاپ و کمیسیون

برای فروش B2B یا B2C قابلیت تنظیمات مارکاپ و کمیسیون در اختیار شماست تا بتوانید انواع استراتژی‌های قیمت‌گذاری را پیاده سازی کنید.

امکانات مشترک ماژول های اصلی سیستم رزرواسیون آنلاین

همراه با بهره‌مندی از هر کدام از ماژول‌های اصلی، امکانات زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

امکانات عملیاتی و پشتیبانی امکانات عملیاتی و پشتیبانی

عدم نیاز به ورود اطلاعات کلیه هتل‌ها، ایرلاین ها و فرودگاه ‌ها،شهرها کشورها و...

تعریف و مدیریت اعتبار شرکای تجاری

اتصال چند درگاه پرداخت بانکی مختلف (سامان، پاسارگاد، آپ)

دریافت لیست و خرید آنلاین خدمات از شرکت‌های عضو بیسیس‌فلای

آموزش رایگان

جزوات آموزشی در دسترس مرتبط در هر صفحه

جستجو و فیلتر قراردادها و پیش قراردادها بر اساس نوع خدمات، تامین کننده، وب سرویس، نام کانتر اقدام کننده حالت قرارداد (تسویه شده، نشده، آنلاین و ... )، تاریخ قرارداد، شماره قرارداد، مبدا و مقصد، اطلاعات خریدار، اطلاعات مسافر، بر اساس نوع خریداران (کانتر خود آژانس، آژانسهای دیگر یا کاربران عادی سایت)

امکانات مدیریت کاربران امکانات مدیریت کاربران

تعریف سطوح دسترسی

صحت سنجی ثبت نام کاربر با اس ام اس

امکانات گزارش گیری امکانات گزارش گیری

گزارشات فروش متنوع و جامع بر اساس نوع خدمات

نام وب سرویس

مبدا و مقصد

تامین کننده

بازه‌‌های زمانی قرارداد

بازه زمانی سفر

گزارشات عملکردی کاربران

گزارشات مالی متنوع بر اساس یک شریک تجاری خاص

امکانات بازاریابی و فروش امکانات بازاریابی و فروش

به اشتراک گذاری آنلاین خدمات با شرکت‌های عضو بیسیس‌فلای

تعریف نرخ ارز و آپدیت خودکار قیمت‌ها بر اساس آن

تعریف گروه های کمیسیونی مختلف و اعمال تنظیمات گروهی برای آن

تعریف کمیسیون اختصاصی برای حالت خاص در یک گروه

نمایش قوانین مختلف برای خدمات مختلف

امکانات مالی امکانات مالی

تعریف کدهای تفصیلی به ازای هر شریک تجاری

مشخص شدن مالیات و نرخ اصلی خدمات در گزارشات فروش

ثبت اسناد حسابداری بصورت اتوماتیک در صورت خرید آنلاین و هچنین بصورت دستی