نویسنده : نوشین گیلوری 99/09/06

نرم افزار فروش آنلاین تور و پکیج مسافرتی چه دستاوری برای آژانس مسافرتی شما دارد؟

نرم افزار فروش آنلاین تور ، basisfly

بیسیس فلای با توجه به تجربه ای که در مشاوره نرم افزار فروش آنلاین تور در صنعت گردشگری برای آژانس های مسافرتی و مجریان تور دارد متوجه شده است که اکثر آژانس های گردشگری در طی ارتباط با تأمین کنندگان مشکلات زیادی دارند. آژانسهای مسافرتی برای اینکه بسته های مسافرتی را به مشتری پیشنهاد دهند و آن را رزرو نمایند، زمان زیادی برای تأیید هر کدام تلف می کنند.

در این حالت برای پیشنهاد یک تور مسافرتی ابتدا محصول مورد نظر را از موجودی محصولات انتخاب می شود. سپس نمایندگان آژانس مسافرتی باید در دسترس بودن و ظرفیت آن محصول را با تامین کننده بررسی کنند و منتظر پاسخ آنها باشند. و پس از تأیید تأمین کننده تازه می توانند برای مشتری احتمالی پیشنهاد خود را ارائه دهند.

فکر نمی کنید تأیید چند مورد از رزروها به صورت دستی، زمان زیادی از وقت ارزشمند شما را می گیرد و مشتری را بیش از حد در انتظار نگه می دارد؟ آیا آسان تر نیست به جای زمان زیادی که صرف مکالمات تلفنی و تایپ کردن ایمیل ها برای هماهنگی بین مشتری و تامین کننده می کنید بهتر است دارای یک سامانه نرم افزار رزرواسیون آنلاین تور باشید که بتوانید همه این امور را در رابطه با مشتری بصورت خودکار و آنلاین درآورید؟

چه چیزهایی در ارائه خدمات گردشگری به کسب و کار شما آسیب می زند؟آسیب های آژآنس مسافرتی ، basisfly

1- فرآیندهای زمان بر

شما چه مدت زمان را برای بررسی موجودی خدمات با تأمین کنندگان خود برای رزرو احتمالی صرف می کنید؟ اگر یک فرآیند رزرو پکیج تور را بررسی کنیم که شامل چهار سرویس است: محل اقامت، پرواز، ترنسفر فرودگاه و بعضی از خدمات گردشگری ، فروشندگان شما زمان بسیاری زیادی را باید برای استعلام، محاسبات قیمت، تنظیم قرارداد و ... صرف کنند. چرا که قبل از اینکه هریک از این خدمات را بخواهید به مشتری احتمالی خود پیشنهاد دهید باید برای اطمینان و تأیید در دسترس بودن آن با تأمین کننده خود تماس بگیرید. بر اساس تجربه مشتری های ما، این کار معمولاً حدود 20 الی 30 دقیقه طول می‌کشد.

2- نداشتن کنترل

فرض کنید یکی از ظرفیت هایی که شما در حین ارائه خدمات و قرارداد با مشتری هستید از سوی تامین کننده با فروش به فرد دیگری یا به هر دلیلی پر شود و در دسترس نباشد.

یا فرض کنید که شما بخواهید ادامه فرآیند خرید و فروش خدمات را به همکار دیگر خود بسپارید و تمامی جزئیات را برای آنها توضیح دهید، تمام ایمیل هایی را که برای تأمین کنندگان ارسال کرده اید برای آنها ارسال کنید و... سوال اینجاست که چگونه می توانید جزئیات تمام اطلاعات متصل به یك رزرو احتمالی كه در منابع مختلف پراكنده شده است را مدیریت کنید؟

آیا احتمال اینکه فروش شما با شکست مواجه شود بیشتر نمی شود؟

3- فروش از دست رفته

علاوه بر زمانی که برای برقراری ارتباط با تامین کنندگان می گذرانید به تمام فرصت هایی که از دست می دهید، فکر کنید. مشتری احتمالی شما وقت انتظار ندارد. مسافران مدرن امروزه سبک زندگی شلوغی را سپری می کنند و ترجیح می دهند سیستم نرم افزار فروش آنلاین را انتخاب کنند که بتوانند با مشاهده خدمات مورد نظر خود در سایت های رزرواسیون آنلاین پرواز و رزرواسیون آنلاین هتل به سرعت دکمه رزرو را انتخاب کنند و با خیال راحت و بدن معطلی به انجام امور شخصی خود بپردارند.

اگر شما ترجیح می دهید، کارمندان شما تمام ارتباطات، سوال ها و امور آژانس مسافرتی را به صورت دستی و تلفنی پردازش کنند، به این معنی است که تجارت گردشگری شما فقط در ساعات اداری کارمندان انجام می شود. پس درآمدزایی در روزهای آخر هفته، روزهای تعطیلات یا در هنگام مرخصی بودن بعضی از کارکنانتان را فراموش کنید.

در نظر داشته باشید، چنانچه آژانس مسافرتی شما در زمینه تورهای ورودی فعالیت دارد در صورتی که منطقه زمانی شما با مشتریانتان مطابقت نداشته باشد، باز هم نتیجه تأخیر بیشتر یا در بدترین حالت از دست دادن آن مشتری است که می تواند منجر به عوارض بعدی شود، زیرا شما در ارائه خدمات خاص موفق نیستید.

این موضوع نه تنها مشتریان شما را تحت تأثیر قرار می دهد، بلکه می تواند به تصویر ذهنی برند آژانس شما نیز آسیب برساند. به عنوان مثال اگر نمایندگان کوچکترین خطایی را انجام دهند یا موردی را فراموش کنند و مشتری پرواز خود را دست دهد، آژانس مجبور است هزینه بلیط پرواز را بپردازد.

با طراحی سایت تور مخصوص آژانس مسافرتی این خطاهارا به حداقل برسانید.

با نرم افزار فروش آنلاین تور basisfly همه تهدید ها را به فرصت تبدیل کنید.

تیم basisfly برای کمک به آژانس های مسافرتی راهکارهای یکپارچه آنلاین برای کسب و کارهای حوزه سفر و گردشگری فراهم آورده‌ است. امکانات متنوعی در پلتفورم بیسیس ‌فلای فراهم شده است تا کسب و کارهای گردشگری بتوانند انواع محصولات و خدمات را:

• در کانال‌های مختلف با شرایط فروش متنوع به فروش برسانند

• بصورت خودکار تامین کنند

• امور داخلی خود را به سادگی انجام دهند

این راه حل برای مدیریت ارتباطات کامل از طریق سیستم با کاهش طول چرخه فروش برای آژانس های مسافرتی و مجریان تور، بهره وری را افزایش می دهد.

نرم افزار فروش آنلاین ، basisfly

نرم افزار فروش آنلاین تور Basisfly چگونه کار می کند؟

بیایید فرض کنیم چندین سرویس به عنوان بخشی از رزرو برای مشتری شما گنجانده شده است. با استفاده از نرم افزار رزرواسیون آنلاین Basisfly، شما زمان استعلام متعدد از تأمین کنندگان را کاهش می دهید و روند دریافت پاسخ از آنها را ساده می کنید. چطور؟

برای اینکه شما بتوانید داده‌های مربوط به پروازها را در یک محیط با کاربری آسان به مخاطبان ارائه دهید و آنان خود بتوانند از بین پروازهای در دسترس، پرواز مد نظر را انتخاب کرده و اطلاعات مسافرین وارد کنند به یک سیستم رزرواسیون نیاز دارید تا رابط بین کاربر و وب سرویس ایرلاین، یا داده‌هایی که خود شما از ظرفیت یک پرواز دارید (پرواز چارتری)را فرهم کند. سیستم رزرواسیون تور بیسیس‌فلای داده‌های مختلف را از سرویس‌ های داخلی و خارجی مانند آمادئوس ، پرتو، گالیلئو و ... همراه با داده‌هایی که از نرم افزار inventory management Flight وارد می‌شود را یک‌پارچه کرده و تحت یک رابط کاربری آسان برای فروش پکیج تور نمایش می‌دهد.

برخی امکانات نرم افزار رزرواسیون آنلاین تور بیسیس فلای

نرم افزار رزرواسیون basis fly این امکان را فراهم آورده است تا رزرو تور به همراه تمامی مولفه های آن از جمله : بلیط ، هتل ، ویزا ، خدمات و گشت و ... به صورت یکپارچه و بدون نیاز به تعریف مجدد هر یک از مولفه ها صورت پذیرد.

بدین معنا که کاربر به عنوان ارائه دهنده تور ، کافی است یک بار خدمات قابل ارائه خود را در قسمت های مشخص شده تعریف کرده و در هنگام ایجاد تورها آنها را فراخوانی نماید.

از جمله امکانات این قسمت :

- با تعیین مبدا و مقصد تور به همراه مدت زمان اقامت و تاریخ اعتبار تمامی پروازهای تعریف شده در این بازه جستجو شده و قابل انتخاب هستند. (بلیط های رفت و برگشت ساخته شده در این قسمت قابل فراخوانی می باشند.)

- امکان ساخت تورهای early check in و یا Delay check out

- بررسی و محاسبه خودکار موجودی بلیط ها

- بررسی و محاسبه خودکار ظرفیت هتل ها

- مشخص نمودن وسیله نقلیه جهت ترانسفر فرودگاهی

- فراخوانی پروازهای داخلی

- فراخوانی گروه هتلی از پیش تعریف شده

- تعیین مدت اقامت در هر شهر مقصد

- فراخوانی ویزای تعریف شده

- فراخوانی خدمات و گشت تعریف شده

- مشخص نمودن اضافات یا کسورات (بدین معنی که پس از جمع بندی مبلغ همه مولفه های فراخوانی شده در ساخت تور ، مبلغی را تحت عنوان اضافات به آن افزوده و یا مبلغ مشخص شده در قسمت کسورات را از آن کسر نماید.)

- تعیین شرایط پرداخت (نقدی ، ارزی-ریالی ، مرحله ای)

- درج مشخصات تور

- تعیین برنامه سفر به تفکیک روزهای سفر و یا مقاصد مختلف

- نمایش گزارشی از تعداد بلیط های فروخته شده و استفاده شده مورد استفاده در این تور قبل از ثبت نهایی

- محاسبه اتوماتیک نرخ تورها با جمع بندی موارد انتخاب شده

- امکان محاسبه قیمت تور در صورتی که مولفه های سازنده آن با واحدهای ارزی متفاوت تعریف شده باشند

- جستجوی تور در سایت با توجه به تاریخ رفت و برگشت ، تعداد اتاق و تعداد بزرگسال و کودک

- امکان مشاهده تصاویر و مشخصات کامل هتل توسط مسافر قبل از رزرو در سایت

نرم افزار فروش آنلاین ، basisfly

ماژول صرفه جویی در وقت = ماژول صرفه جویی در هزینه و افزایش فروش

از آنجا که تعداد ساعات صرف شده در هر رزرو مستقیماً بر میزان فروش تأثیر می گذارد، ماژول رزرواسیون پرواز+هتل basisfly بازگشت قابل توجهی از سرمایه شما را به همراه دارد چرا که به شما کمک می‌کند تا:

• بهره‌وری را افزایش دهید.

• بدلیل دقت بالا و معماری نرم‌افزار جزئی‌نگر تعداد بلیط زیادی را بدون اینکه پرسنل مربوط به رزرواسیون را اضافه کنید بفروشید.

• هزینه‌ها را کاهش دهید.

حتی اگر برخی وب‌سرویس‌های پرواز‌ها را در اختیار نداشته باشید، یا دسترسی به ایرلاین خاصی نداشته باشید، می‌توانید با همکاری سایر آژانس‌های مسافرتی در سایت خود پرواز‌‌های آنان یا پرواز یه وب‌سرویس یک تجمیع کننده در بیسیس‌فلای را براحتی نمایش دهید.

نرم افزار فروش آنلاین ، basisfly

سود آوری بیشتر با نرم افزار فروش آنلاین basisfly

شما می‌توانید با خیال آسوده در طول 24 ساعت و 7 روز هفته امکان رزرواسیون را برای مشتریان فراهم کنید. امکانات مضاعف لندینگ پیج‌ها و سازگاری کامل با موتور‌های جستجو، شما را برای پیش‌برد اهداف بازاریابی دیجیتال تجهیز می‌کند. همچنین امکانات فروش B2B برای رزرواسیون پرواز برای شما این امکان را فراهم می‌کند که براحتی با شرکای تجاری خود در بستر دیجیتال تعامل داشته باشید و شبکه فروش B2B خود را گسترش دهید.

با Basisfly آنلاین شوید!

اگر از اینكه فروشندگان شما وقت خود را برای انجام کارهای دستی مكرر تلف می كنند ناامید شده اید، زمان آن رسیده است كه کسب و کار گردشگری خود را خودكار كنید. رسیدگی به امور تامین کنندگان و مشتریان به طور خودکار وقت بیشتری را برای آژانس های مسافرتی می آزاد می کند تا به جای انجام کارهای دستی تکراری، روی فروش بیشتر تمرکز کنند.

نرم افزار فروش آنلاین ، basisfly

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

دیدگاه شما