نویسنده : نوشین گیلوری

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

امروزه تقریباً هر بیزنسی مشتاق حضور در سکوی دیجیتال است. حضور شرکت ها در دنیای بی انتها تکنولوژی های دیجیتال و آنلاین به نوبه خود اعتبار شرکت را تأمین می کند. امروزه مردم از تحقیق خسته شده اند. اگر کسی به هر محصول یا خدمتی نیاز داشته باشد، فقط در اینترنت جستجو می کند. در صنعت گردشگری این نوع رفتار مصرف کننده بیشتر از هر صنفی به چشم می خورد. تصور کنید مسافران یا مخاطبان آژانس گردشگری شما بخواهند بسته های گردشگری یا خدمات پرواز، هتل، تور و ... را در اینترنت جستجو کنند. اگر وب سایت آنلاین هواپیمایی و اپلیکیشن گردشگری داشته باشید نام شما در بین آژانس های مسافرتی که طراحی سایت آژانس مسافرتی را در الویت قرار داده اند، به چشم خواهد خورد. در غیر این صورت صرف نظر از هزینه های زیادی که بابت تبلیغات داده اید، آنها فکر می کنند "این شرکت حتی وب سایت ندارد! بنابراین چرا باید به آنها اعتماد کنم؟ "

چرا آژانس های گردشگری به سایت مخصوص مسافرتی نیاز دارند؟

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی بخش مهمی از حضور بازاریابی آنلاین شما است. برای خرید سایت گردشگری عالی مخصوص آژانس هواپیمایی خود باید اهمیت طراحی سایت گردشگری فروش بلیط و هواپیما را درک کنید. زیرا تقریبا 95 درصد برداشت اولیه مخاطبان از بیزنس و خدمات شما منوط به ساختار طراحی وب سایت گردشگری شما است. پس خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی می توانند تأثیر بسیار زیادی در فروش داشته باشد.

در دنیای دیجیتال امروز وب سایت شما اولین تعاملی است که مخاطبان با آژانس گردشگری شما دارند.درک این مسئله که چرا برخی از آژانس های مسافرتی بخش زیادی از بودجه خود را صرف تبلیغات در کانال های دیگر می کنند دشوار است. با وجود اینکه برای خودشان سایت گردشگری مستقلی ندارند!. باید پذیرفت که وب سایت مسافرتی شما هویت برند آژانس گردشگری شما است. این بدان معناست که آژانس ها همیشه باید سعی کنند بهترین سبکهای وب را که برای طراحی سایت گردشگری مناسب است پیدا کنند.

طراحی سایت گردشگری چه مزیتی برای آژانس های مسافرتی دارد؟

وب سایت آژانس مسافرتی منبع خوبی برای اطلاعات هستند. این اطلاعات می تواند هم برای شما و مخاطبانتان سودمند باشد. وبلاگ نویسی مسافرتی و محتوای قابل اعتماد شما ممکن است یک نکته اعلان برای بازدید کنندگان وب سایت آژانس مسافرتی شما باشد. از این رو اگر این محتوا برای آنان سودمند باشد مشتاق آن هستند تا بیشتر در باره شما و خدماتتان بدانند. و این سبک از بازاریابی محتوا مسافرتی یک نقطه عطف برای فروش بیشتر خواهد بود. زیرا جدا از آنکه شما را به بقیه معرفی می کنند، اقدام به خرید و رزرو آنلاین پرواز ، هتل ، تور ویا سایر بسته های گردشگری شما خواهند کرد. و نتیجه آن فروش پشت فروش است. مهمترین مزیت داشتن یک سایت گردشگری این است که به شما امکان می دهد خدمات آنلاین تور، پرواز و هتل را از بستر شخصی خود ارائه دهید.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

سایت آژانس مسافرتی چه امکاناتی دارد؟

ازجمله امکاناتی که طراحی یک سایت گردشگری به آژانس های مسافرتی می دهد:

• معرفی کامل آژانس و دستاوردهایی که تاکنون داشته است

• معرفی مسیرهای ارتباطی مخاطبان با آژانس مسافرتی

• در یک نگاه تمام خدماتی که آژانس شما ارئه می کند را نمایش می دهد

• نمایش اطلاعات دقیق و جزیی تورها و ویزاها که شامل قیمت و .. می باشد

• نمایش اطلاعات و خصوصیات هتل ها ی شما همراه با ظرفیت باقی مانده

• امکان معرفی جاذیه های گردشگری همراه با عکس و ویدئو برای جذابیت بیشتر

• تحقق استراتژی های دیجیتال آژانس گردشگری شما میسر می شود

• امکان اتصال به یک نرم افزار فروش آنلاین را میسر می سازد

• رزرواسیون آنلاین هتل و رزرواسیون آنلاین پرواز را برای مخاطبان قادر می سازد

چگونه طراحی سایت مسافرتی باعث افزایش فروش آژانس ها می شود؟

مهم نیست آژانس مسافرتی شما کوچک باشد یا بزرگ. در هر صورت مدیریت تور و پرواز دردسر ساز است. خصوصا اینکه قرار باشد همه چیز طبق روال سنتی همراه باشد که همه آژانس ها قبلا یا فعلا تجریه آن را داشته و دارند. در عین حال طراحی سایت مسافرتی به شما فرصت مدیریت منابع و زمان را میدهد. شیوه فروش را برای مدیران تور و پرواز آسان تر می سازد. و آنان زمان و انرژی ذخیره شده را صرف ورود و خلاقیت در شیوه های نوین بازاریابی و تبلیغات دیجیتال می کنند. که به خودی خود منجر به فروش بیشتر آژانس مسافرتی خواهد شد.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

در طراحی سایت آژانس مسافرتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

طراحی سایت گردشگری در ابتدا می تواند یک سرمایه گزاری اساسی باشد.اما بازدهی آن در مقایسه می تواند 10 برار شود. برای اینکه مطمئن شوید این سرمایه گذاری سودمند خواهد بود باید این کار توسط یک تیم طراحی کارآمد که دیدگاه و ارزش های شما را به اشتراک می گذارد انجام شود.

طراحی سایت آژانس مسافرتی در basisfly چگونه است؟

خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی بیسیس فلای بر روی توسعه راه حل های نرم افزاری هوشمند برای آژانس های مسافرتی، شرکت های گردشگری و مجریان تور تمرکز دارد. ما از طریق توسعه یک نرم افزار فروش آنلاین ارائه خدمات سفر و گردشگری با بسترهای فناوری اطلاعات به شما کمک می کنیم که در کسب و کار خود متمرکز شوید، مشتریان‌تان را مدیریت کنید و امور بازاریابی خود را بهبود ببخشید. ما در کنار شما هستیم تا با تغییرات رفتار مشتریان و پیشرفت‌‌های تکنولوژیک همراه شوید. ما با تجربه و دانشی که در صنعت گردشگری داریم، برای شما سایت گردشگری و مسافرتی طراحی می کنیم که سفر، ماجراجویی و تعطیلات را به تصویر می‌کشد.

ساختار طراحی و چیدمان سایت اولین چیزی است که هر کاربر هنگام بازدید از وب سایت گردشگری شما مشاهده خواهد کرد. ایجاد یک احساس اولیه به یاد ماندنی می تواند آژانس مسافرتی آنلاین شما را کاملاً یک سطح از رقبای شما بالاتر نشان دهد. طراحان بیسیس فلای ظاهر استاندارد و چشم نوازی به وب سایت شما می بخشند.

طراحی سایت اختصاصی آژانس مسافرتی و صفحات رزرواسیون در بیسیس فلای

از آنجا که تمایز و هویت برند شما برای ما اهمیت زیادی دارد، در طراحی سایت مسافرتی امکان طراحی اختصاصی رزرواسیون آنلاین برای تمامی صفحات جستجو، لیست و مراحل رزرو وجود دارد. ما برای مشتریان شما یک تجربه متمایز از برند شما را در فضای دیجیتال بوجود می آوریم. تیم طراحی وب سایت بیسیس فلای قدم به قدم با شما همراه است تا ما باهم بتوانیم این تجربه دلپذیر را به مشتریان شما برسانیم.

طراحی کاملا اختصاصی و انعطاف پذیر

سیستم مدیریت محتوای پیشرفته متناسب سازی شده با صنعت گردشگری

سازگاری با موتورهای جستجو و تنظیمات پیشرفته برای آن

سیستم رزرواسیون پیشرفته

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

برخی امکانات طراحی سایت آژانس های مسافرتی در basisfly

• طراحی ریسپانسیو، نمایش مطلوب صفحات رزرواسیون در تلفن همراه و تبلت

• تعریف محتوا پکیج های گردشگری به صورت اختصاصی و با جزئیات کامل

• امکان فراخوانی محتوا بانک اطلاعات گردشگری که شامل کشورها، شهرها، مکان‌های گردشگری، خطوط هوایی و هتل‎‌ها است

• امکان تعریف نرخ پکیج‌های گردشگری به صورت ارزی و ریالی

• مدیریت رزرواسیون هتل، رزرو پرواز، رزرو آنلاین تورها

• امکان بارگذاری فایل PDF پکیج جهت دانلود

• امکان تعریف برنامه سفر

امکان ارتباط پکیج ها به یکدیگر (محصولات مرتبط)

• امکان ارتباط جاذبه های گردشگری به یکدیگر

• امکان قرار دادن گالری تصاویر در هر محصول یا مقاله به صورت جداگانه

• چیدمان دسته ها، تورها و مقالات به صورت دلخواه

• امکان ارائه و رزرواسیون تورها و ظرفیت هتل‌های خود شما

• امکان فروش و رزرواسیون آنلاین مستقیم پروازهای خود شما (بدون استفاده از وب سرویس واسط)

• امکانات سئو برای آژانس های مسافرتی

• امنیت، به روزرسانی، پشتیبانی و بک‌آپ گیری

• هاستینگ با سرعت بالا

• قابلیت اتصال شما به بیش از 60 آژانس جهت ارائه خدمات شما

• به روز رسانی طراحی وب سایت گردشگری در صورت نیاز شما

یکپارچه سازی API های پرواز و ارائه پروازهای خارجی و داخلی در یک بخش (Tab)

ادغام API ‌ها یکی از متداول‌ترین تکنولوژی‌هایی است که امروزه استفاده می شود. برای دستیابی به این هدف، به یک شرکت حرفه‌ای تولید نرم‌ افزار گردشگری نیاز دارید تا با کار تخصصی بتواند این دست‌آورد را برای شما به همراه آورد. با تجربه‌ای که بیسیس فلای در پیاده‌سازی API ‌های مختلف ایرلاین‌های داخلی و وب سرویس های جهانی مثل آمادئوس بدست آورده است، توانسته یک نرم‌افزار انعطاف‌پذیر طراحی کند که با وب‌سرویس‌های موجود در بازار مطابقت داشته باشد و آن‌ها را بطور کامل یکپارچه سازی کند. یکپارچه سازی API های پرواز به شما امکان کنترل کامل سیستم رزرواسیون و اعمال تغییرات یک‌باره را به شما می دهد، همچنین شما می توانید سفارشی سازی مناسبی در طراحی صفحات جستجو و نتایج مربوط به رزرواسیون پرواز داشته باشید. برای مشاهده وب سرویس های پرواز پیاده سازی شده توسط بیسیس فلای اینجا کلیک کنید.

یکپارچه سازی API های هتل و ارائه هتل‌های خارجی و داخلی در یک بخش (Tab)

علارقم اینکه وب سرویس ‌های داخلی ارائه هتل داخل کشور از استانداردهای وب سرویس ‌های خارجی کمی فاصله دارند، اما بیسیس فلای توانسته برخی از وب سرویس‌های هتل داخل کشور را با وب سرویس های هتل خارجی مثل Hotel Beds ، GIATA یکپارچه کند. بعلاوه در این وب‌ سرویس ‌ها برخی از هتل‌ها بصورت On-Request، و برخی بصورت تلفنی رزرو می‌شوند، لذا می‌توان گفت پوشش وب ‌سرویس‌ های هتل‌ های داخلی کامل نیست و قسمت عمده‌ای از هتل‌ های داخلی تحت وب بصورت قطعی رزرو نمی‌شوند. برای مشاهده وب سرویس ‌های هتل پیاده‌سازی شده توسط بیسیس فلای اینجا را ببینید.

گسترش تعامل شما با سایر آژانس‌های مسافرتی در بیسیس فلای

شما با استفاده از راهکارهای بیسیس‌ فلای می‌توانید به تامین کنندگان و آژانس‌ های مسافرتی تامین کننده در بیسیس ‌فلای بصورت آنلاین متصل شوید، محصولات آنان را بصورت آنلاین بخرید و در سایت خود با تنظیمات دلخواه به کاربران وب ‌سایتان ارائه دهید. یا برعکس شما می‌توانید با تعامل با آنان محصولات خود را در سایت آنان ارائه دهید. برای مشاهده قابلیت فروش B2B اینجا را ببینید.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

برای مشاهده قابلیت ‌های نرم افزارهای رزرواسیون بیسیس فلای درخواست دمو دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

دیدگاه شما