نویسنده : نوشین گیلوری 99/08/20

طراحی سایت هتل

سایت هتل، hotel web desogn ، basisfly

به دلیل بحران فعلی در صنعت گردشگری بسیاری از آژانس های مسافرتی و هتلداران به دنبال پس انداز باقی مانده سرمایه خود هستند و به همین دلیل تبلیغات را کاهش می دهند و یا فعالیت سایت مسافرتی ، سایت هتل و رزرواسیون هتل خود را متوقف می کنند. اما آیا این تصمیم درستی است؟ امروزه استفاده از موبایل به شدت افزایش یافته است و افراد برای کوچکترین کاری از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین طراحی سایت هتل که یک نرم افزار هتل عالی را در بر دارد، باعث معرفی شما به افرادی می شود که هر ساله دلایل و بهانه های متفاوتی برای سفر کردن دارند و اولین اقدام آنان پیدا کردن هتل مناسب در وب سایت گردشگری می باشد.

درخواست دمو سیستم رزرواسیون اختصاصی هتل بیسیس فلای

طراحی سایت هتل+ 5 دلیل اصلی نیاز هتل به طراحی سایت گردشگری

1-طراحی سایت هتل یک نقطه تماس و ارتباط اصلی مشتری با برند هتل شماست

سایت بستر اصلی ارتباط با مشتریان است و جزو اولین جاهایی است که مخاطب یا مشتریان در مورد هتل و مقاصد گردشگری در هر زمانی که بخواهند اطلاعات به دست می آورند. پس بسیار مهم است که سایت هتل با طراحی مناسب و سازگار، اطلاعات مورد نظر را به روشی جذاب ارائه و مدیریت کند. طراحی گرافیک و محتوای وب سایت هتل نقش اصلی در نمایش هویت برند هتل یا آژانس مسافرتی دارد. و اگر واقعا نمایش هویت هتل شما با خدمات واقعی شما سازگار باشد باعث ایجاد یک تصویر ذهنی مطلوب در دید مشتریان بالقوه خواهد شد. و آنان بیش از پیش به شما اعتماد خواهند کرد.

در واقع سایت هتل باید طوری طراحی شود تا فردی که تا به حال از هتل بازدید نکرده است، به راحتی بتواند فضای آن را تجسم و حتی خود را در این فضا نیز تصور کند. و با یک کار خلاقانه و حرفه‌ای در طراحی سایت هتل مشتریان می توانند حتی جزییات تجربه که از هتل انتظار دارند را کشف کنند. برای همین تصاویر شگفت انگیز و محتوی منحصر به فرد برای تحریک احساسات و برجسته کردن هویت برند هتل شما بسیار پر اهمیت است.

مشاهده راهکار های هتل بیسیس فلای

سایت هتل، hotel web design ، basisfly

2- طراحی سایت هتل در گسترش آگاهی برند هتل

طراحی سایت هتل جدا از اینکه باید ساده و کاربر پسند باشد، از نظر محتوا در زمینه ‌های مختلف هم باید غنی باشد. برای مثال در سایت هتل به منظور توصیف یک شهری، اگر محتوایی در مورد مکان ‌های گردشگری آن شهر، رویدادها، رستوران‌ها، رسومات و .. داشته باشد، باعث می‌شود تا کاربرانی که قصد سفر به آن شهر را دارند و در مورد آن اطلاعاتی را در بستر وب جستجو می‌کنند به وب‌ سایت هتل شما هدایت شوند. این یک راهکار بسیار هوشمندانه و با بازدهی بالا برای ایجاد آگاهی از نام هتل شما است. در نتیجه تولید محتوای هدفمند، با کیفیت و جذاب در کنار معرفی مطلوب خود هتل می‌تواند تعداد مراجعه به وب‌ سایت هتل شما را بالا ببرد و باطبع باعث افزایش فروش هتل شود. از بهینه کردن محتوای سایت غافل نشوید! محتوای منحصر به فردی برای گوگل تولید کنید تا وب سایت شما در نتایج گوگل موقعیت مناسبی داشته باشید. فراموش نکنید محتوای سایت هتل با تصاویری که در آن استفاده می کنید باید به اندازه ای جذاب باشد که کاربر را قانع کند زمان بیشتری در سایت شما بماند.

سایت هتل، hotel web desogn ، basisfly

3- طراحی سایت هتل و اطلاعات رسانی به مشتریان

سایت هتل یک منبع اطلاعاتی ارزشمند و قابل اعتماد برای کاربران است. برای اینکه وب سایت هتل محتوای ارزشمند داشته باشد، باید طیف وسیعی از اطلاعات در مورد تاریخچه آن، جاذبه های گردشگری اطراف، رستوران های پیشنهادی، کنفرانس ها، خصوصیات خاص هتل و ... را ارائه دهد.

از طرفی هتل‌ها می‌توانند سایر اطلاعاتی که می‌خواهند به گوش کاربران و مشتریان برسانند را از طریق وب‌ سایت گردشگری منتشر کنند. مثلا اگر هتل ها دارای رویداد خاص، جشنواره، تخفیف و ... هستند به سرعت می‌توانند از طریق وب ‌سایت به مشتریان و مخاطبان اطلاع رسانی شوند.

4-طراحی سایت هتل در تحلیل رفتار و رویکرد مشتریان

وب سایت گردشگری همچنین یک ابزار خوب برای بررسی رفتارمشتریان است. شما با زیر نظر گرفتن رفتار آنان در وب ‌سایت مثل صفحاتی که بازدید می‌کنند، میزان زمانی که در صفحات می‌مانند و لینک هایی کلیک می کنند، می‌توانید بفهمید که برای آنان چه‌چیزهایی مهم جذاب است. پس ی توانید روی همان موضوع متمرکز شوید.

با پایش فعالیت‌های لحظه‌ای کاربران در وب ‌سایت هتل از طریق این ابزارها متوجه می‌شوید شاید دلیل اینکه مخاطبان جذب محصولات و خدمات شما نمی شوند،این است که خصوصیات هتل به شیوه جذاب ارئه نشده است. و حتی شاید دسترسی به این اطلاعات پیچیده و خسته کننده است. گاهی اوقات تنها کاری که باید انجام دهید این است که طبق نظر سنجی صفحات و محتوای سایت را بر اساس خواسته مخاطبین طراحی کنید.

سایت هتل، hotel web desogn ، basisfly

5-طراحی سایت هتل برای افزایش فروش مستقیم

افزایش فروش مستقیم یکی از بزرگترین چالش های هتلداران است. زیرا فروش از طریق OTA سودآوری را به دلیل اختصاص کمیسیون به آنان، محدود می کند. درشرایطی کنونی رقابتی بازار، فروش از طریق نرم افزار فروش آنلاین ‌هتل در بسیاری مواقع مقرون به صرفه ترین راه حل است. همچنین به شما این امکان را می دهد تا با مشتریان ارتباطی پایدار برقرار کنید. مدیریت ارتباط مناسب با مشتریان باعث اقامت بعدی آنان در هتل شما و در نتیجه فروش بیشتر خواهد شد.

اگر در سایت هتل یک سیستم رزرواسیون هتل با کیفیت وجود داشته باشد بهتر می‌تواند آن مخاطب را که به سایت شما رجوع کرده را تبدیل به مشتری کند. با طراحی سایت هتل که دارای قابلیت رزرو آنلاین هتل و متصل به وب سرویس هتل است، کاربر می تواند به راحتی در دسترس بودن اتاق، قیمت، تصاویر و خدمات پیشنهادی هتل را ببیند و تقریبا از هر قسمت سایت رزرو انجام دهد.

طراحی سایت هتل در basisfly

خوشبختانه تیم بیسیس فلای با تکیه بر تجربه ای که طی یک دهه کار کردن با آژانس های مسافرتی و هتلداران، به دست آورده،توانسته است خدمات شایسته ای در زمینه طرحی سایت هتل، طرحی سایت آژانس مسافرتی، پیاده سازی و اجرای سیستم رزرواسیون آنلاین پرواز ، سیستم رزرواسیون هتل، سیستم رزرواسیون آنلاین تور، اجرای وب سرویس های پرواز و هتل، ارائه راهکار های گردشگری و ... را در اختیار مشتریان قرار دهد.

بیسیس فلای با طراحی سایت هتل به روش استاندارد کمک می کند تا ارتباط مستقیمی با مخاطبان برقرار کنید تا درک درستی از نیازهایشان داشته باشید. و با پایش رفتارهای کاربران به محض ورود به وب‌سایت، خدمات ویژه‌ای به آنان ارائه دهید که باطبع به افزایش فروش مستقیم کسب و کارتان نیز کمک می کند.

درخواست دمو سیستم رزرواسیون و طراحی سایت بیسیس فلای

برای داشتن یک وب سایت هتل عالی فرصت را از دست ندهید و همین الان با کارشناس های ما گپ بزنید. یا فرم درخواست دمو را پر کنید تا آنان در فرصت مناست خدمات مشاور رایگان را در اختیارتان قرار دهند.

سایت هتل، hotel web design ، basisfly

برخی از مزایای نرم افزار هتل basisfly

با طراحی سایت هتل و نرم افزار فروش آنلاین basisfly شما می توانید بی وقفه امکان دسترسی و رزرواسیون آنلاین را برای مشتریان خود فراهم کنید و بیزنس خود را گسترش دهید.

1- کاهش خطاها

با تعریف هتل و ظرفیتهای آن‌، پس از هر فرآیند فروش، ظرفیت‌های باقی مانده آن مجددا محاسبه شده و کاربر اتاق هایی از یک هتل را خریداری می‌کند، که دارای ظرفیت می باشد. در نتیجه خطای فروش از اتاقی که ظرفیت‌ها آن تمام شده است بسیار کاهش می‌یابد.

2- صرفه جویی در هزینه های منابع انسانی

از ابتدا تا انتهای فرآیند رزرو که شامل جستجو هتل و مشاهده اتاق ها و امکانات، نمایش قیمت ها و مقایسه با سایر هتل ها و در نهایت رزرو هتل مورد نظر است، به صورت مکانیزه انجام می شود. و در نتیجه زمان کمتری از اپراتورهای فروش می گیرد.

سایت هتل، hotel web design ، basisfly

3- ارتباط مستقیم بین هتل و مشتریان

نرم افزار هتل بیسیس‌ فلای این قابلیت را دارد که ظرفیت هتل ‌هایی که شما در پنل مدیریتی خودتان تعریف کرده‌اید را به طور مستقیم در سایت هتل نمایش دهد و مشتریان شما بتوانند براحتی و مستقیم از سایت شما آن ها را خریداری کنند. همچنین شما می‌توانید راهکارهای فروش و تخفیف های اختصاصی در سایت خود را برای همه مشتریان یا بخشی از آنان بوجود آورید.

سایت هتل، hotel web design ، basisfly

برای مشاهده امکانات بیشتر نرم ‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری هتل بیسیس فلای و مزایای برتر آن روی لینک کلیک کنید.

برخی از امکانات سیستم رزرواسیون هتل Basisfly

پنل مدیریتی قدرتمند و کاربرپسند

فراخوانی و نمایش کامل اطلاعات هتل از بانک بیسیس فلای

فیلتر کاربردی و مرتب‌سازی نتایج جستجو به شیوه درست

ارائه اطلاعات ادغام شده (mapping)

گزارشات دقیق فروش و قراردادها و پیش قراردادها

فروش اعتباری و B2B

ارسال ایمیل و پیامک

ارائه هتل‌های داخلی و خارجی، وب سرویسی و غیر وب سرویسی به صورت یکجا

کاربری آسان و اختصاصی

درخواست طراحی سایت و رزرواسیون هتل

سایت هتل، hotel web design ، basisfly

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

دیدگاه شما