محبوب‌ترین‌ها

طراحی سایت هتل

99/08/20

به دلیل بحران فعلی در صنعت گردشگری بسیاری از آژانس های مسافرتی و هتلداران به دنبال پس انداز باقی مانده سرمایه خود هستند و به همین دلیل تبلیغات را کاهش می دهند و یا فعالیت سایت مسافرتی ، سایت هتل و رزرواسیون هتل خود را متوقف می کنند. اما آیا این تصمیم درستی است؟ امروزه استفاده از موبایل به شدت افزایش یافته است و افراد برای کوچکترین کاری از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین طراحی سایت هتل که یک نرم افزار هتل عالی را در بر دارد، باعث معرفی شما به افرادی می شود که هر ساله دلایل و بهانه های متفاوتی برای سفر کردن دارند و اولین اقدام آنان پیدا کردن هتل مناسب در وب سایت گردشگری می باشد. [(btn)|درخواست دمو سیستم رزرواسیون اختصاصی هتل بیسیس فلای|دمو-رزرواسیون-آنلاین|nofollow]

ویژگی های سایت گردشگری هتل+امکانات رزرواسیون هتل

99/08/20

وب سایت ‌ها بر اساس کارکرد و اهداف کسب و کارشان می‌تواند تفاوت‌های زیادی نسبت بهم داشته باشد. این تفاوت‌ها در طراحی سایت، طراحی محتوای گرافیکی و کلامی و... مشاهده می شود. طراحی یک سری از سایت ‌ها گردشگری فقط برای معرفی اجمالی یک کسب وکار هستند، برخی با عکس ها و گرافیک زیبا شما را جذب خودشان می‌کنند. و بعضی هم ممکن است برای فروش نیز طراحی شده باشند. طراحی سایت هتل‌ نیز می‌تواند کارکردهای مختلفی در جهت اهداف مختلف داشته باشد. طراحی سایت هتل خوب، زمینه مساعدی برای بهبود فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال فروش و مدیریت امور مشتریان ایجاد می‌کند. برای آگاهی از ویژگی سایت گردشگری هتل و امکانات رزرواسیون هتل ادامه مطلب را ببینید.

شبکه های اجتماعی در آژانس مسافرتی

99/05/30

تقریبا از یک دهه گذشته قرار گرفتن در رتبه اول گوگل با کلمات کلیدی در مورد خدمات مسافرتی، تورها، خدمات گشت و ... چالش بسیار داغی را در دنیای رقابتی آژانس های مسافرتی رقم زده است. اما آیا با توجه به افزایش استفاده مردم از تلفن همراه و حضور گسترده آنان از هر طیف در شبکه های اجتماعی ، پرداخت هزینه های سنگین بابت تبلیغات و قرار گرفتن در سطوح بالاتر گوگل توجیه اقتصادی دارد؟ بازاریابی در شبکه های اجتماعی آژانس مسافرتی طی سالیان گذشته تأثیر چشمگیری بر صنعت گردشگری داشته است و بدون شک این مورد در آینده نیز ادامه دارد. و شبکه های اجتماعی در نقش مشاور پل ارتباطی بین شما و مشتریان احتمالی خواهند بود، زیرا بسیاری از مخاطبان در سراسر دنیا گفته اند که توصیه ها و نظرات کاربران آنلاین دومین تبلیغات قابل اعتماد می باشد. اما آیا شبکه های اجتماعی در آژانس مسافرتی واقعاً می توانند بر خط مشی اصلی بازاریابی شما تاثیر بگذارد؟ خوشحال شوید جواب ساده یک بله بزرگ است! شبکه های اجتماعی در آژانس مسافرتی بر جذب مشتری ، حفظ مشتری و اعتبار کلی برند شما تأثیر می گذارد. سفر یکی از موضوعات مشترک و همیشگی شبکه های مجازی است، درواقع شبکه های اجتماعی وجود دارد تا مردم را به هم نزدیک کند و تجربیات جدیدی را به اشتراک بگذارد.

بازاریابی محتوا آژانس های مسافرتی و گردشگری+وبلاگ نویسی

99/05/30

با توجه به رشد روز افزون استفاده کاربران از اینترنت وپیشرفت تکنولوژی، تاثیرگذاری و کارایی بازاریابی سنتی دقیقه به دقیقه رو به کاهش است. شما به عنوان یه آژانس مسافرتی آینده نگر در زمینه بازاریابی گردشگری این امر را پیش‌بینی کرده اید و قطعا میدانید باید راه بهتری هم وجود داشته باشد. یکی از این راه‌ها بازاریابی محتوا آژانس مسافرتی می‌باشد که موثرترین روش دیجیتال برای بازاریابی گردشگری و آژانس های مسافرتی است.وبلاگ نویسی در مورد بیزنس و محصولات به دلیل کم‌هزینه بودن برای آژانس مسافرتی شما بسیار سودمند و مناسب خواهد بود.علاوه بر آن هر مطلبی که در وبلاگ مسافرتی خود می‌نویسید هرگر قدیمی و بی استفاده نخواهد بود.محتوا نویسی گردشگری با توجه به ظاهر ساده آن بسیار پر اهمیت است و نباید آن را دست کم گرفت. پس بهتر است استانداردهای وبلاگ نویسی مسافرتی را از همان ابتدا رعایت کنیم.

استخدام آژانس‌ مسافرتی و هواپیمایی+شغل ها و مهارت های مورد نیاز

99/05/30

صنعت گردشگری در دنیا یکی از بهترین منبع در آمدی است و به نوبه خود باعث تبادلات فرهنگی و آشنایی با سنت های دیگر کشورها می شود. این صنعت دائما در حال رشد است و استخدام آژانس‌های مسافرتی بیش از پیش رونق گرفته است و هیچ گاه متوقف نمی شود.اگر به گردش و سفر علاقه مند هستید و دوست دارید همیشه در حال یادگیری باشید، کاریابی در آژانس‌های مسافرتی برای شما بهترین گزینه است. برای بسیاری از افراد جذاب است که با به دست آوردن مهارت های کافی و لازم برای مشاغل گردشگری، بخشی از این صنعت رو به رشد باشند. در ادامه به معرفی برخی مشاغل گردشگری و مهارت هایی که برای استخدام در آژانس‌ مسافرتی و هواپیمایی لازم است داشته باشید، می پردازیم. اما به طور کلی بعضی از این مهارت ها برای کاریابی در آژانس ‌های گردشگری در هر تخصصی مشترک است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی

امروزه تقریباً هر بیزنسی مشتاق حضور در سکوی دیجیتال است. حضور شرکت ها در دنیای بی انتها تکنولوژی های دیجیتال و آنلاین به نوبه خود اعتبار شرکت را تأمین می کند. امروزه مردم از تحقیق خسته شده اند. اگر کسی به هر محصول یا خدمتی نیاز داشته باشد، فقط در اینترنت جستجو می کند. در صنعت گردشگری این نوع رفتار مصرف کننده بیشتر از هر صنفی به چشم می خورد. تصور کنید مسافران یا مخاطبان آژانس گردشگری شما بخواهند بسته های گردشگری یا خدمات پرواز، هتل، تور و ... را در اینترنت جستجو کنند. اگر وب سایت آنلاین هواپیمایی و اپلیکیشن گردشگری داشته باشید نام شما در بین آژانس های مسافرتی که طراحی سایت آژانس مسافرتی را در الویت قرار داده اند، به چشم خواهد خورد. در غیر این صورت صرف نظر از هزینه های زیادی که بابت تبلیغات داده اید، آنها فکر می کنند "این شرکت حتی وب سایت ندارد! بنابراین چرا باید به آنها اعتماد کنم؟ "

نرم افزار فروش آنلاین تور و پکیج مسافرتی چه دستاوری برای آژانس مسافرتی شما دارد؟

99/09/06

بیسیس فلای با توجه به تجربه ای که در مشاوره نرم افزار فروش آنلاین تور در صنعت گردشگری برای آژانس های مسافرتی و مجریان تور دارد متوجه شده است که اکثر آژانس های گردشگری در طی ارتباط با تأمین کنندگان مشکلات زیادی دارند. آژانسهای مسافرتی برای اینکه بسته های مسافرتی را به مشتری پیشنهاد دهند و آن را رزرو نمایند، زمان زیادی برای تأیید هر کدام تلف می کنند. در این حالت برای پیشنهاد یک تور مسافرتی ابتدا محصول مورد نظر را از موجودی محصولات انتخاب می شود. سپس نمایندگان آژانس مسافرتی باید در دسترس بودن و ظرفیت آن محصول را با تامین کننده بررسی کنند و منتظر پاسخ آنها باشند. و پس از تأیید تأمین کننده تازه می توانند برای مشتری احتمالی پیشنهاد خود را ارائه دهند. فکر نمی کنید تأیید چند مورد از رزروها به صورت دستی، زمان زیادی از وقت ارزشمند شما را می گیرد و مشتری را بیش از حد در انتظار نگه می دارد؟ آیا آسان تر نیست به جای زمان زیادی که صرف مکالمات تلفنی و تایپ کردن ایمیل ها برای هماهنگی بین مشتری و تامین کننده می کنید بهتر است دارای یک سامانه نرم افزار رزرواسیون آنلاین تور باشید که بتوانید همه این امور را در رابطه با مشتری بصورت خودکار و آنلاین درآورید؟

11 نکته برای داشتن وبلاگ آژانس مسافرتی یا سفر

99/08/14

طبق گفته های هاب اسپات ، 81٪ شرکت ها وبلاگ خود را "مفید" ، "مهم" یا "حیاتی" می دانند. میدانید چرا؟ وبلاگ آژانس مسافرتی یا سفر در میان دیگر گزینه های دیجیتال مارکتینگ برای آژانس های گردشگری به منظور حضور زیاد در وب، گزینه ای کم هزینه است. هزینه ای که بابت بازاریابی دیجیتال از طریق موتورهای جستجو جهت بالابردن ترافیک سایت پراخت می شود در مقایسه با رسانه های سنتی، کم هزینه تر و در همان حال پربازده‌تر است.گرچه رقابت با شرکت‌های بزرگی که مبالغ قابل توجهی برای تبلیغات سرمایه گذاری می‌کنند کار دشواری است، اما به راحتی می توانید از وبلاگ به عنوان یک ابزار بازاریابی رایگان استفاده کنید. در این مقاله سعی داریم 11 نکته کلیدی وبلاگ نویسی برای سفر و آژانس‌های مسافرتی (راهنمای مقاله نویسی) را آموزش دهیم.

چگونه مدیریت نظرات مشتریان را انجام دهیم و چرا باید اینکار را بکنیم؟؟

99/08/26

آخرین باری که بدون توصیه دوستانتان یا مشورت با افرادی که به آنها اعتماد دارید و حتی بدون تحقیق چیزی را خریداری کرده اید، چه وقتی بوده است؟ اگر به آنچه مشتریان دیگر در مورد آن محصول یا خدمات گفته اند توجه نکرده‌اید، این می تواند یک موفقیت کوتاه مدت برای آن شرکت باشد. چگونگی مدیریت نظرات مشتریان و چرایی انجام آن چالش داغ و پراهمیت صنعت گردشگری است.پس با هم به آن می پردازیم.

چگونه کسب و کار گردشگری خود را در دوران کرونا تقویت کنیم؟

99/08/21

در شرایطی که صنعت مسافرتی و گردشگری به بن بست رسیده و با بزرگترین بحران خود تاکنون روبرو شده است، مجریان تور و آژانس های مسافرتی نیاز به نوآوری و انطباق با شرایط عادی جدید دارند. ما در بییسیس چالش ها یا روندهایی که در چند ماه گذشته اتفاق افتاده یا می افتد را از نزدیک تحت نظارت قرار داده ایم. با مشتریان زیادی صحبت کرده ایم و در مورد تجربه و برنامه های دست اول آنها در برخورد با این وضعیت سوال کرده ایم.آنچه می شنویم این است که بیشتر آنها به سفرهای داخلی روی آورده اند.

تبلیغات دیجیتال در گردشگری و آژانس ها مسافرتی(بازاریابی دیجیتال)

99/08/21

در دنیای امروزی کاربران بیشترین زمان خود را در اینترنت و شبکه های مجازی می گذرانند. و طبق آمار تراکنش های آنلاین به بالاترین حد ممکن رسیده است. در چنین شرایطی که رفتار مصرف کننده از حالت سنتی قبل تغییر کرده و پا به دنیای دیجیتال گذاشته است. کسب و کارهای گردشگری تا چه میزان با مفهوم دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات دیجیتال در آژانس های گردشگری و مسافرتی(بازاریابی دیجیتال) آشنایی دارند؟

تاثیر محتوای سایت بر سئو

99/07/01

یکی از عوامل مهم و کلیدی در سئو، تولید محتوای حرفه ای و اصولی می باشد. صرف اینکه شما تعداد زیادی مقاله در سایت خود قرار داده باشید نمی تواند در سئو سایت شما تاثیر چندانی داشته باشد. باید توجه داشته باشید که حتی اگر در نتایج سرچ ها به رتبه های بالا هم برسید و یا از سرویس Google AdWords‎ که هزینه بالایی هم دارد استفاده کنید اگر محتوای مناسب و مطابق با نیاز کاربر در سایت شما موجود نباشد، کاربر سایت شما را ترک می کند، که این مورد امتیاز منفی بسیار زیادی در سئو سایت شما دارد.

تاثیر تکنولوژی در عرصه خدمات مسافرتی

نحوه پرداخت در معاملات خدمات مسافرتی و وجود واسطه ها یکی از عمده ترین مشکلاتی است که آژانس های مسافرتی با آن دست و پنجه نرم می کنند. با توجه به گسترش روزافزون دانش فناوری اطلاعات بین مردم و استفاده آنها از روش های خرید آنلاین و امکان مقایسه کیفی و نرخی خدمات مختلف در هر زمینه، دیگر همچون گذشته مخاطبان آژانس های مسافرتی هر مبلغی که از سوی آژانس ها اعلام شود را بی چون و چرا نمی پذیرند چرا که خود امکان جستجو و مقایسه در سایت های مختلف را دارند.

توصیه های مهم بازاریابی آژانس های مسافرتی

فعالیت در بازار کسب و کار امروز نسبت به گذشته تفاوت های چشمگیری داشته و هر بیزنسی برای ماندگاری در آن صنف باید مدام در حال بررسی و رفتار بازار و رقبا بوده و با تغییرات روز و پیشرفت تکنولوژی آشنایی پیدا کرده و سیاست های خود را مطابق با آن اتخاذ نماید. BasisFly به عنوان یکی از پلتفرم های پیشتاز در عرصه تکنولوژی های به روز در زمینه خدمات مسافرتی و گردشگری به ارائه چند توصیه کوتاه و کاربردی در مورد بازاریابی و فروش بیشتر در آژانس های مسافرتی می پردازد: