با رقابتی‌تر شدن صنعت گردشگری، آژانس‌های مسافرتی یا کار گزاران هتل برای آنکه بتوانند قیمت و خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهند اقدام به خرید تضمینی بخشی از اتاق‌های یک هتل یا تمامی اتاق‌های یک هتل در تاریخ‌های مشخص می‌کنند. به چنین هتل‌هایی که از طرف آژانس یا کارگزار ارائه می‌شود اصطلاحا هتل گارانتی شده گفته می‌شود. آژانس‌ های مسافرتی یا کارگزاران که هتل گارانتی دارند، و یا خود هتل‌داران می‌توانند با استفاده از نرم افزار تعریف و به اشتراک گذاری هتل بیسیس‌فلای ظرفیت اتاق‌های هتل‌ها را بصورت بسیار دقیق و با جزییات تعریف کنند و در کانال‌های مختلف فروش به اشتراک بگذارند و بصورت کاملا آنلاین بفروش برسانند. یکی از مزیت‌های تعریف هتل در این نرم افزار قابلیت استفاده از دیتابیس قوی و پرمحتوای آن است. کافی است برای تعریف هتل ظرفیت‌های اتاق‌های آن را تعریف کنید سایر اطلاعات و عکس‌ها را می‌توانید از دیتا‌بیس هتل‌های بیسیس‌فلای فراخوانی کنید. شما نیازی به تعریف مشخصات امکانات، اطلاعات تماسی و همچنین بارگذاری تصاویر نخواهید داشت. در نرم افزار هتل رزرواسیون آنلاین بیسیس فلای این امکان فراهم است که علاوه بر تعریف هتل های گارانتی در پنل مدیریت هتل، از طریق وب سرویس هتل نیز بتوانید محصولات متنوع و بیشتری را به صورت یکپارچه در طراحی سایت هتل یا گردشگری خود داشته باشید. ماژول رزرواسیون هتل بیسیس فلای امکانات متنوعی دارد که از طریق این لینک می توانید امکانات نرم افزار رزرواسیون هتل بیسیس فلای را مشاهده کنید.

استفاده از نرم‌ا‌فزار تعریف و به اشتراک‌گذاری هتل بیسیس‌فلای مزایای زیر را برای هتل‌داران و یا کسانی که هتل‌ را گارانتی می‌کنند، دارد:

کانال‌های فروش پرواز چارتری شما گسترش می‌یابد

کانال‌های فروش پرواز چارتری شما گسترش می‌یابد

با استفاده از نرم‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری هتل بیسیس‌فلای شما می ‌توانید ظرفیت‌های پذیرش هتل یا هتل‌هایی که دارید را در بستر وب بصورت B2B یا B2C ، بخصوص در سایت خودتان بفروش برسانید.

خطاها در فروش هتل کاهش می‌یابد

خطاها در فروش هتل کاهش می‌یابد

با تعریف هتل و ظرفیت آن هتل‌، در هر فرآیند فروشی ظرفیت‌های در دسترس آن مجددا محاسبه شده و کاربر بصورت قطعی یک اتاق از یک هتل را خریداری می‌کند، که ظرفیت پذیرش آن موجود است. در نتیجه خطای فروش خدماتی که ظرفیت‌ها آن تمام شده است یا خطای ارائه خدماتی که غیر از خدمات مورد انتظار مشتریان است، بسیار کاهش می‌یابد.

در وقت و هزینه‌های منابع انسانی در فروش پرواز صرفه جویی می‌شود

در وقت و هزینه‌های منابع انسانی در فروش پرواز صرفه جویی می‌شود

ارائه قیمت‌های هتل به همکاران و مشتریان بر اساس روزهای هفته و تاریخ‌های مشخص کاملا بصورت مکانیزه انجام می‌گیرد که در نتیجه در زمان بسیار کمتری امور مربوط به فروش ظرفیت هتل انجام می‌شود.

ایجاد ارتباط مستقیم بین هتل و مشتریان

ایجاد ارتباط مستقیم بین هتل و مشتریان

نرم‌افزار به اشتراک‎‌گذاری هتل بیسیس‌فلای این قابلیت را دارد که ظرفیت هتل‌هایی که شما تعریف کرده‌اید را در سایت شما بصورت جدا از سایر هتل‌ها نمایش دهد و مشتریان شما بتوانند براحتی و بصورت مستقیم از سایت شما آن را خریداری کنند. شما می‌توانید راهکارهای فروش اختصاصی در سایت خود را برای همه مشتریان یا گروهی از آنان (بطور مثال مشتریانی کهتعداد دفعات خرید بیشتری دارند) بوجود آورید.

ایجاد مزیت رقابتی در وب‌سایت

ایجاد مزیت رقابتی در وب‌سایت

شما می‌توانید ظرفیت هتل‌هایی که در اختیار دارید را با قیمت پائین‌تر در سایت خودتان و در کنار سایر هتل‌ها نمایش دهید و به فروش برسانید. قیمت مناسب‌تری که شما در سایت خودتان ارائه می‌دهید، باعث می‌شود که مشتریان بیشتری از شما خرید کنند و شما را به دیگران توصیه کنند.

نرم ‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری هتل بیسیس فلای امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد تا مزایای فوق برای شما تضمین شود:

نرم ‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری هتل

تعریف هتل با تفکیک نرخ اتاق ها (گارانتی و On Request)

تعریف گروه هتل های یک یا چند مقصدی

تعیین کارگزار برای هر شهر

انتخاب شهر و کشور مقصد از بانک اطلاعات

جستجوی هتل از بانک اطلاعات

امکان تعیین درجه و خدمات هتل

تعریف انواع اتاق

تعیین تاریخ اعتبار برای هر هتل

مشخص نمودن قوانین مربوط به نرخ نوزاد و کودک با تخت و بدون تخت

مشخص نمودن تعداد اتاق قابل رزرو

اعلام On request بودن اتاق

مشخص نمودن نرخ خرید و فروش هر اتاق با واحد پولی مجزا

مشخص نمودن حداقل تعداد نفرات جهت اقامت در اتاق مورد نظر

مشخص نمودن تعداد مجاز تخت اضافه در اتاق مربوطه

امکان رزرو اتاق و پرداخت آنلاین

ارائه واچر معتبر به کاربر و مدیریت و بارکد بر روی واچر

ارسال ایمیل پس از رزرو برای کاربر و مدیر سایت

جستجوی رزروها

گزارش گیری پیشرفته

ارائه کد پیگیری به کار

ثبت نظرات کاربران در مورد هتل

امتیازدهی کاربران به هتل

پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی

نمایش مکان هتل بر روی نقشه

ارائه رومینگ لیست (گزارش زمان ورود وخروج مسافر به هتل)

امکان فروش هتل تک به همراه خدمات (مانند ترانسفر ، گشت ها و ...)