با رقابتی‌تر شدن صنعت گردشگری آژانس های مسافرتی برای آنکه بتوانند قیمت و خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهند اقدام به خرید تضمینی یک بخش از بلیط ‌های یک پرواز یا کل بلیط‌ های یک پرواز می‌کنند. بعلاوه ممکن است یک آژانس مسافرتی برای مدتی هواپیما را از ایرلاین اجاره کنند. به چنین پروازهایی اصطلاحا چارتری گفته می‌شود. آژانس ‌های مسافرتی که پرواز چارتری دارند، می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار تعریف و به اشتراک‌ گذاری پرواز بیسیس‌ فلای ظرفیت پروازهای خود را تعریف کرده و در کانال‌های مختلف فروش به اشتراک بگذارند و بصورت کاملا آنلاین بفروش برسانند. جهت ایجاد و فروش بلیط های چارتری در نرم افزار تعریف و به اشتراک گذاری پرواز بیسیس فلای، ابتدا باید مسیرهای مربوط به آن به درستی تعریف شوند. به این صورت که با یک بار ایجاد مسیر پروازی، می توان به هر تعداد بلیط از آن ایجاد نمود.

استفاده از نرم‌ا‌فزار تعریف و به اشتراک‌گذاری پرواز بیسیس‌فلای مزایای زیر را برای چارترکنندگان پرواز به دنبال دارد:

کانال‌های فروش پرواز چارتری شما گسترش می‌یابد

کانال‌های فروش پرواز چارتری شما گسترش می‌یابد

با استفاده از نرم‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری پرواز بیسیس‌فلای شما می ‌توانید پروازهای خودتان را در بستر وب بصورت B2B یا B2C بفروش برسانید.

خطاها در فروش پرواز چارتری کاهش می‌یابد

خطاها در فروش پرواز چارتری کاهش می‌یابد

با تعریف مسیر پروازی و ظرفیت بلیط‌های آن، در هر فروش ظرفیت آن محاسبه شده و کاربر بصورت قطعی پروازی را خریداری می‌کند که ظرفیت آن موجود است. در نتیجه خطای فروش خدماتی که ظرفیت‌ها آن تمام شده است یا خطای ارائه خدماتی که غیر از خدمات مورد انتظار مشتریان است، بسیار کاهش می‌یابد.

در وقت و هزینه‌های منابع انسانی در فروش پرواز صرفه جویی می‌شود

در وقت و هزینه‌های منابع انسانی در فروش پرواز صرفه جویی می‌شود

ارائه قیمت‌های پرواز به همکاران و مشتریان بر اساس روزهای هفته و تاریخ‌های مشخص کاملا بصورت مکانیزه انجام می‌گیرد که در نتیجه در زمان بسیار کمتری امور مربوط به فروش پرواز چارتری انجام می‌شود.

ایجاد مزیت رقابتی در وب‌سایت

ایجاد مزیت رقابتی در وب‌سایت

شما می‌توانید برخی از پروازهای چارتری خودتان را با قیمت پایینتر در سایت خودتان در کنار سایر پرواز ها نمایش دهید و به فروش برسانید. قیمت مناسبتری که شما می‌توانید در سایت خودتان ارائه دهید، باعث می‌شود که مشتریان بیشتری از شما خرید کنند و شما را به دیگران توصیه کنند.

نرم ‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری پرواز بیسیس فلای امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد تا مزایای فوق برای شما تضمین شود:

نرم ‌افزار تعریف و به اشتراک‌گذاری پرواز

تعریف مسیر

تعریف بلیط یکطرفه یا رفت و برگشت (چارتری)

تعریف بلیط رفت و برگشت (چارتری)

ارسال خدمات چارتری به سایت های عضو BasisFly

دریافت خدمات چارتری از سایت های عضو BasisFly

دریافت خدمات وب سرویسی از سایت های عضو BasisFly

تعریف نرخ ارز

تخصیص اعتبار به آژانس های همکار

تعریف زمان و تعداد توقف پرواز

تعیین موجودی صندلی بر اساس کلاس های مختلف پروازی

قرار دادن نرخ بزرگسال، کودک و نوزاد با انتخاب واحد پولی مورد نظر (مالتی...

تعیین قیمت خرید و فروش بلیط به صورت مجزا

مشخص نمودن قوانین کنسلی

مشخص نمودن بار مجاز چک شده و کابین