کار در بیسیس‌فلای چیزی بیشتر از یک شغل است. کار در بیسیس‌فلای فرصتی برای شکل دادن به آینده است.

ما از منابع انسانی سازمان خود در مسیر پیشرفت شغلی و حرفه‌ای در ابعاد مختلف حمایت می‌کنیم.

توسعه ایده و نوآوری توسعه ایده و نوآوری

توسعه ایده و نوآوری

هر کدام از کارکنان ما که ایده یا نوآوری برای گسترش کسب و کار داشته باشند، بطور دقیق بررسی و ارزیابی می‌شود و در صورت مثبت بودن ارزیابی‌ها، منابع لازم در اختیار فرد جهت پیش برد ایده و نوآوری قرار می‌گیرد.

توسعه مهارت‌های فردی توسعه مهارت‌های فردی

توسعه مهارت‌های فردی

ما توسعه مهارت‌های فردی را توسعه سازمان قلمداد می‌کنیم. ما از شرکت کردن افراد در دوره‌های درون سازمانی یا برون سازمانی حمایت می‌کنیم. هر فردی در سازمان می‌تواند بخشی از زمان خود را به ارتقا مهارت‌های فردی اختصاص دهد

توسعه جایگاه شغلی توسعه جایگاه شغلی

توسعه جایگاه شغلی

ما اعتقاد داریم که اولویت دست یافتن به جایگاه شغلی بهتر در سازمان برای کارکنان خود سازمان است. ما به افراد شاغل در سازمان برای دست یافتن به شایستگی و مهارت‌های جایگاه شغلی بهتر کمک می‌کنیم.

با ما در مسیر شغلی‌تان همراه شوید.

کار در بیسیس‌فلای

فرهنگ سازمان ما روی مجموعه‌ای از 6 ارزش اصلی ساخته شده است که امکان فعالیت و توسعه هر چه بیشتر کسب و کار ما را فراهم می‌آورد:

اول، ما صادق هستیم اول، ما صادق هستیم

اول، ما صادق هستیم

اصل اول فرهنگ سازمانی ما صداقت است. بنابرین آنچه که در اینجا در مورد فرهنگ و ارزش‌های سازمانی می‌آوریم عبارت‌های کلیشه‌ای یا شعار گونه نیست و آن‌چیزی است که واقعا در رگ‌های سازمان ما جریان دارد.

دوم، ما همه در سازمان برابر هستیم دوم، ما همه در سازمان برابر هستیم

دوم، ما همه در سازمان برابر هستیم

فرقی نمی‌کند در سازمان ما فرد چه جایگاهی دارد، در سازمان ما همه در برابر قوانین و اصول سازمانی برابر هستند. مدیران در سازمان ما بایستی رفتاری منصفانه و به دور از تبعیض با همه کارکنان داشته باشند.

سوم، ما به همدیگر احترام می‎‌گذاریم سوم، ما به همدیگر احترام می‎‌گذاریم

سوم، ما به همدیگر احترام می‎‌گذاریم

فرهنگ احترام و فروتنی در سازمان ما جریان دارد. ما نسبت به استخدام افراد خود محور، بی‌احترام و متکبر حساسیت داریم. ما شرکتی متشکل از افراد توانمند و فروتن هستیم. این ارزش نه تنها در داخل سازمان رعایت می‌شود بلکه در ارتباط با مشتریان ما نیز صدق می‌کند. آنان کارشناسان خبره در کارشان هستند و ما در هر زمانی و در هر مرحله از همکاری به صحبت‌های آنان با فروتنی گوش می‌دهیم.

چهارم، ما محصولات و خدماتی بسیار با کیفیت و کامل ارائه می‌دهیم چهارم، ما محصولات و خدماتی بسیار با کیفیت و کامل ارائه می‌دهیم

چهارم، ما محصولات و خدماتی بسیار با کیفیت و کامل ارائه می‌دهیم

ما اعتقاد داریم آن‌چیزی که سبب وجود ماست، تجربه خوب مشتریان از ماست. بنابراین تلاش می‌کنیم هر محصول و خدماتی که به آنان ارائه می‌دهیم با کیفیت بسیار بالا و کمترین نقص باشد تا رضایت‌‍مندی بالای آنان حاصل شود.

پنجم، ما همیشه به فکر نوآوری و بهتر شدن هستیم پنجم، ما همیشه به فکر نوآوری و بهتر شدن هستیم

پنجم، ما همیشه به فکر نوآوری و بهتر شدن هستیم.

در بیسیس‌فلای هر ایده‌ای ارزشمند است. هر پیشنهاد نو که باعث بهبود سازمان ما شود توسط مدیران به دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. ما همیشه از افراد داخل سازمان، مشتریان و بازار داده‌های لازم را جهت بهبود عملکرد سازمان‌مان جمع آوری می‌کنیم و نتایج این داده‌ها در اولویت‌بندی برنامه‌های عملیاتی تیم‌ها لحاظ می‌کنیم.

ششم، ما مثل یک تیم کار می‌کنیم ششم، ما مثل یک تیم کار می‌کنیم

ششم، ما مثل یک تیم کار می‌کنیم.

خود محوری در سازمان ما جایی ندارد. در هر سطحی از سازمان‌ما برنامه‌ها با مشارکت اعضای تیم نوشته می‌شود. ما باهم هدف‌های سازمان و تیم‌ها را ترسیم می‌کنیم و باهم برای رسیدن به آن کار می‌کنیم. هنگامی که ما به یک هدف در شرکت برسیم، برای همه ما یک برد است. همه در بیسیس‌فلای برای کار تیمی ارزش قائل هستند و آن را به عنوان یک اصل اساسی در کار تلقی می‌کنند.