چرا Basisfly

یکی از مهم ترین مزایای سیستم رزرواسیون basis fly پکپارچه بودن آن می باشد ، به این صورت که برای تمامی مولفه های خدمات گردشگری قسمت های اختصاصی در نظر گرفته شده و امکان ارتباط آنها به یکدیگر وجود خواهد داشت.

از ویژگی های منحصر به فرد پنل رزرواسیون basis fly دیتابیس کامل و قوی در این زمینه می باشد که شامل نام و مشخصات تمامی کشورها ، شهرها ، ایرلاین ها ، هتل ها و ... می باشد و کاربران می توانند بسته به نیاز خود از آن بهره مند شوند. به عنوان مثال ، دیتا بیس هتل ها شامل تمامی امکانات ، تصاویر از قسمت های مختلف هتل ، اطلاعات تماسی و ... می باشد. که کاربر قبل از رزرو هتل ، قادر به مشاهده آن خواهد بود.

Basis fly راه حل‌های منحصر به فردی را به ‌صورت سفارشی و مخصوص در اختیار گردانندگان تورها ، کمپانی‌های مدیریت مقصد (DMC) و آژانس‌های مسافرتی قرار می‌دهد.

از جمله خدمات این سیستم می توان به موارد زیر اشاره نمود :

سیستم یکپارچه ایجاد پرواز های چارتری و سیستمی

سامانه هوشمند ایجاد تور به صورت چند نرخی

سیستم یکپارچه ایجاد هتل های گارانتی جهت رزرو

اجرای وب سرویس شرکت های ارائه دهنده خدمات پرواز و هتل

انطباق کامل خدمات چارتری و سیستمی

ارائه گزارش فروش حسابداری به صورت هوشمند

چرا بیسیس‌فلای

ما در طول همکاری با مشتریان‌مان نرم‌افزارهایی با سرعت و کارایی بالا را تضمین میکنیم که نتیجه عملکرد یک سازمان پویا و ساختار چابک است. از هر راهکار بیسیس‌فلای که شما استفاده کنید، ما خود را ملزم میدانیم تا ارزش‌های زیر را برای شما تا همیشه ارائه دهیم:

کاربری آسان

کاربری آسان

اختصاصی‌سازی و انعطاف‌پذیری

اختصاصی‌سازی و انعطاف‌پذیری

قدرت عملکردی در پردازش‌های با حجم بالا

قدرت عملکردی در پردازش‌های با حجم بالا

انطباق با فرآیندهای سازمان و اتوماسیون‌سازی فرآیندهای شما

انطباق با فرآیندهای سازمان و اتوماسیون‌سازی فرآیندهای شما

تسهیل ارتباطات و تعاملات شما با شرکای تجاری و مشتریان

تسهیل ارتباطات و تعاملات شما با شرکای تجاری و مشتریان

ایجاد بسترهای فنی برای توسعه بازار

ایجاد بسترهای فنی برای توسعه بازار

امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات

ما کاملا به ارزش‌هایی که شما به مشتریانتان ارائه می‌دهید، اهمیت می‌دهیم.

ما رضایت شما از خودمان را بعنوان اصلی‌ترین عامل ارزیابی عملکرد سازمان‌مان در بخش‌های مختلف در نظر می‌گیریم و در تلاش مستمر برای تعالی شما هستیم و متعهدیم ارزش افزوده بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهیم.

ما در طول همکاری بر اصول کارمان پایبندیم

شفافیت

شفافیت

کمال

کمال

آینده‌نگری

آینده‌نگری

رضایتمندی همیشگی

رضایتمندی همیشگی

ماموریت ما

فراهم آوردن راهکارها و خدمات نرم‌افزاری یکپارچه، نوآورانه و انعطاف‌پذیر را در حوزه سفر و گردشگری است بطوریکه برای مشتریان عاملی برای بازار افزایی، تامین خدمات گردشگری و اتوماسیونی شدن فرآیندها و امور آنان باشد. نیروی انسانی با انگیزه، پرانرژی و اخلاقی در قالب یک سازمان پویا و ساختاری چابک، اطمینان در طول همکاری، نوآوری در توسعه، مطلوبیت در عملکرد و رضایتمندی در پشتیبانی تضمین میکند.

تیم مدیریت بیسیس‌فلای

حمیدرضا اعتدال‌مهر

حمیدرضا اعتدال‌مهر

رئیس هیات مدیره

حمید نزدیک به 25 سال است که در صنعت IT فعالیت دارد. او همیشه به فکر ایجاد راه‌حل‌های پایدار و حل ریشه‌ای مسائل بوده است. همین ذهنیت او باعث شد Basiscore programming، Basiscore Schema، Basiscore CMS و ... را توسعه دهد و ما در بیسیس‌فلای از نتایج کارهای حمید و گروهش در شرکت منظومه‌نگاران استفاده‌ کرده‌ایم. ما همیشه از وجود حمید در حل سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مسائل توسعه بهره‌مند شدیم. شور و ذوق او برای حل کردن مسائل باعث شده که ما به این باور برسیم که قادر به انجام هرکاری در زمینه فعالیتمان هستیم.

مهدی دستمالچی

مهدی دستمالچی

مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره

مهدی 16 سال پیش همکاری‌اش را با حمید و منظومه‌نگاران شروع کرد. مهدی در منظومه‌نگاران مدیر گروهی بود که سایت نمایشگاه مجازی را اداره می‌کردند. 5 سال پیش مهدی با حمید تصمیم گرفتند که شرکت منظومه‌نگاران‌وب برای ارائه خدمات تخصصی در صنعت گردشگری تاسیس کنند. مهدی مدیری است که همیشه لبخند دارد و در عین حال جدی است. همیشه انرژی خوب و هیجان رو به تیمش برای انجام کارها انتقال میدهد. جالب اینجاست که در بازخوردهایی که از مشتریان گرفته‌ایم، برخی از آنها دلیل انتخاب بیسیس‌فلای را شخصیت، پشتکار و جدیت مدیر‌عامل بیسیس‌فلای عنوان کردند.

کار در بیسیس‌فلای

کار در بیسیس‌فلای فرصتی برای شکل دادن به آینده است .

رسالت اجتماعی ما

کمک به ایجاد اشتغال با استفاده از گردشگری در مناطق کمتر توسعه یافته کشور است.