پروژه ها

طراحی سایت آژانس مسافرتی

امروزه تقریباً هر بیزنسی مشتاق حضور در سکوی دیجیتال است. حضور شرکت ها در دنیای بی انتها تکنولوژی های دیجیتال و آنلاین به نوبه خود اعتبار شرکت را تأمین می کند. امروزه مردم از تحقیق خسته شده اند. اگر کسی به هر محصول یا خدمتی نیاز داشته باشد، فقط در اینترنت جستجو می کند. در صنعت گردشگری این نوع رفتار مصرف کننده بیشتر از هر صنفی به چشم می خورد. تصور کنید مسافران یا مخاطبان آژانس گردشگری شما بخواهند بسته های گردشگری یا خدمات پرواز، هتل، تور و ... را در اینترنت جستجو کنند. اگر وب سایت آنلاین هواپیمایی و اپلیکیشن گردشگری داشته باشید نام شما در بین آژانس های مسافرتی که طراحی سایت آژانس مسافرتی را در الویت قرار داده اند، به چشم خواهد خورد. در غیر این صورت صرف نظر از هزینه های زیادی که بابت تبلیغات داده اید، آنها فکر می کنند "این شرکت حتی وب سایت ندارد! بنابراین چرا باید به آنها اعتماد کنم؟ "

بهینه سازی سایت

بر اساس آخرین تحقیقات و مطالعات صورت گرفته مشخص شده است که بیش از هفتاد درصد معاملات اینترنتی با جستجو در موتورهای جستجو آغاز می شوند و این بدین معناست که کسب نتیجه و رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شرکت ها می توانند به جای تبلیغات پر هزینه ، با صرف هزینه کمتر نسبت به جذب مشتری و برند سازی برای شرکت خود اقدام نمایند.

نرم افزار رزرواسیون آنلاین BasisFly

بسته ی رزرواسیون BasisFly یک سرویس ابری Cloud است که توسط شرکت منظومه نگاران وب پشتیبانی می شود. اطلاعات کارفرما بر روی یک سرور جداگانه، پشتیبان گیری می شود و کارفرما همواره قادر به اتصال، ورود و امکان گزارش گیری اطلاعات خود از طریق پنل مدیریتش می باشد. هزینه ها و مشخصات فنی سرور براساس نیاز کارفرما و تعداد ماژول های مورد نیاز، متغیر خواهد بود.

طراحی سایت

طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایت ها باید در عین سادگی و زیبایی ، کاربردی بوده و با در نظر گرفتن نیازها و سلایق کاربران متفاوت به ارائه محتوا و امکانات مناسب بپردازند. شرکت منظومه نگاران وب این امکان را فراهم کرده است که هر مجموعه با توجه به زمینه فعالیت خود به صورت کاملا تخصصی به ارائه اطلاعات و محتوای مناسب به کاربران خود در سایت بپردازد.

سایت نمایشگاه مجازی ایران

سایت نمایشگاه مجازی ایران به منظور پر نمودن خلاء بین سایتهای b2b و ارائه کننده گان اطلاعات تجاری تنها به معرفی محصولات شرکتهای معتبر ایرانی می پردازد .