طراحی سایت

طراحی سایت آژانس مسافرتی

امروزه تقریباً هر بیزنسی مشتاق حضور در سکوی دیجیتال است. حضور شرکت ها در دنیای بی انتها تکنولوژی های دیجیتال و آنلاین به نوبه خود اعتبار شرکت را تأمین می کند. امروزه مردم از تحقیق خسته شده اند. اگر کسی به هر محصول یا خدمتی نیاز داشته باشد، فقط در اینترنت جستجو می کند. در صنعت گردشگری این نوع رفتار مصرف کننده بیشتر از هر صنفی به چشم می خورد. تصور کنید مسافران یا مخاطبان آژانس گردشگری شما بخواهند بسته های گردشگری یا خدمات پرواز، هتل، تور و ... را در اینترنت جستجو کنند. اگر وب سایت آنلاین هواپیمایی و اپلیکیشن گردشگری داشته باشید نام شما در بین آژانس های مسافرتی که طراحی سایت آژانس مسافرتی را در الویت قرار داده اند، به چشم خواهد خورد. در غیر این صورت صرف نظر از هزینه های زیادی که بابت تبلیغات داده اید، آنها فکر می کنند "این شرکت حتی وب سایت ندارد! بنابراین چرا باید به آنها اعتماد کنم؟ "

تعریف تور در پنل تخصصی گردشگری

در پنل Basis Core تمامی مشخصه های یک تور استاندارد از پیش تعریف شده است و کافی است کاربر موارد مورد نظر خود را از بین گزینه ها انتخاب و یا اطلاعات مشخصه را وارد نماید. بعنوان مثال مشخصه هایی از جمله مدت اقامت ، تاریخ اعتبار ، روزهای رفت و برگشت ، خدمات ، نوع پرواز و ... در نظر گرفته شده است که فقط کافیست کاربر آنها را تکمیل نماید . همچنین یکی از ویژگی های منحصر به فرد پنل Basis Core دیتابیس کامل و قوی در این زمینه می باشد که شامل نام و مشخصات تمامی کشورها ، شهرها ، ایرلاین ها ، هتل ها و ... می باشد و کاربران می توانند بسته به نیاز خود از آن بهره مند شوند. به عنوان مثال ، دیتا بیس هتل ها شامل تمامی امکانات ، تصاویر از قسمت های مختلف هتل ، اطلاعات تماسی و ... می باشد.

سایت ریسپانسیو

با توجه به گسترش روز افزون استفاده از تلفن های هوشمند ، تبلت ، لپ تاپ و ... و همچنین دسترسی اکثر افراد به اینترنت همراه ، طراحی سایت در دنیای مدرن به سمتی پیش می رود که پیمایش در سایت ها با استفاده از این ابزارها به درستی صورت گرفته و کاربران با استفاده از هر ابزاری نهایت استفاده را از ظاهر و محتوای سایت ببرند. طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا روشی است برای اینکه سایت شما با توجه به اندازه مانیتور و دستگاهی که کاربر به وسیله آن به سایت دسترسی پیدا کرده است واکنش نشان دهد ، به این معنی که در هر محیطی بسته به ویژگی های آن سایت به درستی نمایش داده شده و کاربر قابلیت گردش در همه قسمت های سایت را داشته باشد.

تاثیر بک لینک ها و لینک های داخلی در سئو

به جرات می توان گفت این مورد در الگوریتم های جدید گوگل یکی از مهم ترین عوامل در کار سئو می باشد. فرض کنید شما بیزنس جدیدی را آغاز کرده اید و می خواهید در بازار اعتبار کسب کنید ، اینکه خودتان مدام با بقیه صحبت کرده و اظهار کنید فرد معتبری هستید مسلما تاثیری ندارد و تنها زمانی بقیه به این باور می رسند شما فرد با اعتباری هستید که دیگران شما را تایید کرده و از مزایای روش کسب و کار شما صحبت کنند. حتی این مورد که چه شخصی اعتبار فرد دیگری را تضمین می کند هم بسیار موثر است ، اگر فردی خودش اعتبار چندانی نداشته باشد و بخواهد شخص دیگری را معرفی کند ، قطعا برای ما ارزش چندانی نداشته و اعتماد نمی کنیم. اما اگر شخصی با اعتبار زیاد فرد دیگری را به ما معرفی کند بی شک اعتمادمان جلب خواهد شد و برای آن شخص ارزش بیشتری قائل می شویم.

بهینه سازی سایت

بر اساس آخرین تحقیقات و مطالعات صورت گرفته مشخص شده است که بیش از هفتاد درصد معاملات اینترنتی با جستجو در موتورهای جستجو آغاز می شوند و این بدین معناست که کسب نتیجه و رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شرکت ها می توانند به جای تبلیغات پر هزینه ، با صرف هزینه کمتر نسبت به جذب مشتری و برند سازی برای شرکت خود اقدام نمایند.